ارزیابی عملکرد سامانه های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در رزمایش جنگال 1400

به گزارش مجله آیرخ، امیر سرتیپ فلاح گفت: در رزمایش جنگ الکترونیک سپر آسمان 1400 ارتش، عملکرد انواع سامانه های زمین پایه و هواپایه جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش بویژه در بالگرد ها و پهپاد های این نیرو مورد ارزیابی قرار گرفت.

ارزیابی عملکرد سامانه های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در رزمایش جنگال 1400

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران؛ امیر سرتیپ فلاح، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اجرای تاکتیک های آفندی و پدافندی در حوزه جنگ الکترونیک در این رزمایش مشترک گفت: آخرین دستاورد ها و توانمندی های رزمی نیروی زمینی ارتش در این حوزه حساس مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره بهره گیری وسیع از سامانه های جنگ الکترونیک در صحنه نبرد های امروز، گفت: کشف، رصد و پایش سامانه های شنود الکترونیکی، دفاع الکترونیک در برابر ریزپرنده ها و پهپاد ها و بررسی عملکرد سامانه های جدید و بومی جنگ الکترونیک از جمله مواردی بود که یکان های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در این رزمایش مشترک مورد ارزیابی و تمرین عملیاتی قرار دادند.

امیر سرتیپ فلاح در ادامه با اشاره به دستاورد های ارزشمند این رزمایش بویژه برای فرماندهان و کارکنان متخصص جوان حوزه جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش، گفت: ارزیابی نقاط ضعف و قوت سامانه های جنگال نزاجا و بهره گیری از تجربیات حاصل شده در مراحل مختلف رزمایش سپر آسمان 1400 ارتش بخشی از دستاورد های مهمی است که در این رزمایش مشترک بدست آمد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1858

به "ارزیابی عملکرد سامانه های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در رزمایش جنگال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزیابی عملکرد سامانه های جنگ الکترونیک نیروی زمینی ارتش در رزمایش جنگال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید