اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه شیراز اعلام شد

به گزارش مجله آیرخ، اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد استعداد درخشان برای سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه شیراز اعلام شد.

اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه شیراز اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد استعداد درخشان برای سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه شیراز اعلام شد.

پذیرش نهایی دانشجو منوط به تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور باشد.

در صورت مشاهده هرگونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده از طریق داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه تحصیل وی جلوگیری و پی گیری قانونی انجام خواهد شد.

افرادی که نامشان در دو رشته - گرایش به نام پذیرفته شده اعلام شده است، لازم است تا 19 خردادماه در یکی از رشته ها انصراف خود را اعلام کنند. در غیر این صورت دانشگاه مجاز خواهد بود در یکی از رشته - گرایش ها نام آن ها را حذف کند.

پذیرفته شدگانی که قصد انصراف از پذیرش دارند می توانند تا 15 مردادماه انصراف خود را به صورت کتبی با ذکر مشخصات کامل شناسنامه ای از طریق پست الکترونیکی g[email protected] به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام کنند.

چگونگی ثبت نام و مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان، هماهنگ و همزمان با ثبت نام پذیرفته شدگان از طریق کنکور سراسری، از طریق سایت دانشگاه شیراز اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1924

به "اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه شیراز اعلام شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه شیراز اعلام شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه شیراز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید