اعلام محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش ِرو

به گزارش مجله آیرخ، پلیس راه راهنمایی و رانندگی جزئیات محدودیتهای ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را در تعطیلات محرم بیان نمود.

اعلام محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش ِرو

باشگاه خبرنگاران پویا: با توجه به تعطیلات پایان هفته (تاسوعا و عاشورای حسینی علیه السّلام) و به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیتها و ممنوعیتهای عبور و مرور توسط پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در محورهای ذیل به اجرا در می آید.

1. تردد موتورسیکلت

از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 5/ 6/ 99 تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 11/ 6/ 99 از محورهای کرج چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران سمنان مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره: تردد موتورسیکلتهای انتظامی و امدادی برای انجام مأموریتهای ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2. محور کرج چالوس

الف. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس کماکان ممنوع است.

(موج رفت)

ب. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخهای 5 و 6/ 6/ 99 تا ساعت 2 روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخهای 5 و 6/ 6/ 99 تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

پ. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه تاریخ 7/ 6/ 99 از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

(موج برگشت)

ت. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه تاریخ 8/ 6/ 99 از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

ث. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت دو روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت 2 روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

3. محور هراز

الف. تردد تمام تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

ب. تردد تمام کامیونها، کامیونتها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه تاریخ 5/ 6/ 99 تا ساعت 2 روز بعد از محور هراز ممنوع است.

پ. تردد تمام کامیونها و کامیونتها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 6، 7، 8، 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت 2 روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

ت. تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 8، 9 و 10/ 6/ 99 تا ساعت دو بامداد روز بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخهای 8، 9، و 10/ 6/ 99 تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشا) به صورت یک طرفه است.

تبصره: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید یا لغو محدودیتها در محورهای فوق توسط مأموران پلیس راه در محل اعمال می شود.

4. محور تهران فیروزکوه قائم شهر و سمنان قائم شهر

تردد انواع تریلر و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه مورخ 9/ 6/ 99 از راستا شمال به جنوب محور فوق ممنوع است.

5. محور آستارا اردبیل و بالعکس

تردد تمام تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه تاریخهای 6 و 9/ 6/ 99 در محور فوق ممنوع است.

6. محور قدیم رشت قزوین و بالعکس

تردد تمام تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه تاریخهای 6 و 9/ 6/ 99 در محور فوق ممنوع است.

7. محور سلفچگان قم (باند رفت به سمت قم)

تردد تمام تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 14 تا 24 روزهای یکشنبه تاریخ 9/ 6/ 99 از محور سلفچگان به سمت قم ممنوع بوده و راستا جایگزین آزادراه تهران ساوه سلفچگان است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1361

به "اعلام محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش ِرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات پیش ِرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید