اکبری: مشارکت مردم در انتخابات عامل ثبات نظام و انقلاب است

به گزارش مجله آیرخ، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که نباید با تخریب مجلس دهم مردم را از مشارکت در انتخابات دلسرد کرد بلکه باید برای افزایش مشارکت مردم هر اقدامی که می توانیم در جهت اعتمادسازی انجام دهیم.

اکبری: مشارکت مردم در انتخابات عامل ثبات نظام و انقلاب است

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

علی اکبری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در انتخابات و استفاده از حق رای خود اعلام کرد: برگزاری انتخابات از دستاوردهای انقلاب بوده و حضور و مشارکت مردم عامل ثبات و استحکام انقلاب و نظام است. انتظار می رفت بیشتر نماینده ها امکان حضور در انتخابات دور بعد را نیز داشته باشند اما این امر کنون محقق نشده است.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون در فضای مشارکت انسجماد و سردی حس می گردد و در صحبت های مردم حس می گردد که به دنبال شرایط پیش آمده و رد صلاحیت ها رقبت چندانی برای مشارکت وجود ندارد، اما باید کوشش کرد که مردم در انتخابات مشارکت حدبیشتری داشته باشند و با حضور حدبیشتری باری دیگر از نظام و انقلاب با قدرت پشتیبانی نمایند.

نماینده مردم شیراز در مجلس توضیح داد: مشارکت مردم پایه های نظام را تحکیم می نماید. برای افزایش مشارکت مردم باید از فرصت باقی مانده استفاده کرد. به دنبال تایید صلاحیت ها بخش بیشتر اصلاح طلبان از حضور در صحنه انتخابات در سراسر کشور کنار رفتند. رسانه ها اکنون می توانند وارد صحنه شوند و بر روی نقاط مشترک تمرکز نمایند.

وی در ادامه تاکید نمود: متاسفانه صداوسیما و بعضی از افراد به تخریب مجلس دهم روی آورده اند در حالی که این مجلس دستاوردهای زیادی داشته است. نباید با این اظهارات مردم را از مجلس و مشارکت در انتخابات دلسرد کرد. برای افزایش مشارکت مردم باید هر اقدامی که می توانیم در جهت اعتمادسازی انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 957

به "اکبری: مشارکت مردم در انتخابات عامل ثبات نظام و انقلاب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبری: مشارکت مردم در انتخابات عامل ثبات نظام و انقلاب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید