ایران قصد داشت به پایگاه نظامی فورت مک نِیر در خاک آمریکا نفوذ کند، این پایگاه محل اقامت ژنرال مارتین و چندین ژنرال دیگر است خبرنگاران

به گزارش مجله آیرخ، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس نوشت: دو مقام ارشد اطلاعاتی مدعی شدند که ایران در ماه ژانویه امسال میلادی (دی ماه 1399) قصد داشته است که به پایگاه نظامی فورت مک نِیر در شهر واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا نفوذ کند.

ایران قصد داشت به پایگاه نظامی فورت مک نِیر در خاک آمریکا نفوذ کند، این پایگاه محل اقامت ژنرال مارتین و چندین ژنرال دیگر است خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس نوشت: دو مقام ارشد اطلاعاتی مدعی شدند که ایران در ماه ژانویه امسال میلادی (دی ماه 1399) قصد داشته است که به پایگاه نظامی فورت مک نِیر در شهر واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا نفوذ کند.

این مقامات ارشد اطلاعاتی مدعی شده اند که ایران قصد داشته به پایگاه فورت مک نیز که محل اقامت رسمی ژنرال جوزف مارتین معاون ستاد مشترک ارتش آمریکا و چندین ژنرال دیگر است نفوذ نموده و این پایگاه را زیر نظر بگیرد.

آنها همچنین ادعا نموده اند که بر اساس اطلاعات به دست آمده، جان شخص ژنرال جوزف مارتین نیز در خطر بوده است. به گفته این دو مقام اطلاعاتی، ارتش آمریکا پس از افشای طرح مذکور در صدد تقویت امنیت پایگاه فورت مک نیر برآمده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1743

به "ایران قصد داشت به پایگاه نظامی فورت مک نِیر در خاک آمریکا نفوذ کند، این پایگاه محل اقامت ژنرال مارتین و چندین ژنرال دیگر است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران قصد داشت به پایگاه نظامی فورت مک نِیر در خاک آمریکا نفوذ کند، این پایگاه محل اقامت ژنرال مارتین و چندین ژنرال دیگر است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید