بازسازی راه های بین مزارع اسدآباد 20 میلیارد اعتبار احتیاج دارد

به گزارش مجله آیرخ، خبرنگاران/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد گفت: شهرستان اسدآباد دارای 400 کیلومتر راه های دسترسی بین مزارع بوده که بازسازی و بازسازی این میزان راه نیازمند 20 میلیارد تومان اعتبار است.

بازسازی راه های بین مزارع اسدآباد 20 میلیارد اعتبار احتیاج دارد

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

سقراط بیرنگ در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از 400 کیلومتر راه های دسترسی بین مزارع اراضی کشاورزی روستاهای اسدآباد اکثریت این راه ها تخریب شده و نیازمند بازسازی هستند که بازسازی و بازسازی این میزان راه به زمان و اعتبار قابل توجه نیازمند خواهد بود.

وی بیان نمود: تسهیل راه های رفت و آمد کشاورزان در زمان کاشت، داشت و برداشت، حمل به هنگام نهاده ها به مزارع و انتقال آسان تر محصولات از مزارع به بازارهای هدف از مزایای جاده های بین مزارع بوده که بهسازی این راه ها از ضرورت ویژه ای در کشاورزی شهرستان برخوردار است.

بیرنگ اضافه نمود:در سیل اوایل سال گذشته بخشی از راه های بین مزارع شهرستان در روستاها دچار خسارت بالایی شدند که سال جاری بازسازی و بازسازی 12 کیلومتر از این میزان راه ها در اولویت بازسازی قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه بازسازی این راه ها از محل اعتبارات خسارت سیل تأمین شده است، گفت: در سیل اوایل سال گذشته و تخریب بیشتر راه های بین مزارع روستاهای اسدآباد در رابطه با 30 مورد از راه های بین مزارع روستاها برای تأمین اعتبار توسط جهادکشاورزی درخواست داده شده بود که به همین دلیل 2.5 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات خسارت عمومی برای بازسازی راه های بین مزارع، پل ها و کانال های شهرستان اختصاص یافت و از این میزان تنها یک میلیارد تومان آن به بازسازی و بازسازی راه های بین مزارع اختصاص دارد.

بیرنگ با بیان اینکه با یک میلیارد اعتبار تنها امکان بازسازی 12 کیلومتر از راه های بین مزارع خسارت دیده از سیل امکان پذیر خواهد بود، گفت: با این میزان اعتبار فعلاًً راه های بین مزارع که از خسارت بالاتری برخوردار هستند، در اولویت بازسازی و بازسازی قرار خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1430

به "بازسازی راه های بین مزارع اسدآباد 20 میلیارد اعتبار احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی راه های بین مزارع اسدآباد 20 میلیارد اعتبار احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید