تحقیق و تفحص از وزارت نیرو کلید خورد

به گزارش مجله آیرخ، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت که حتی در خاموشی ها هم عدالت نشد یعنی همین ظلمی هم که ایجاد شد عادلانه نبود و خاموشی ها و قطعی های برق در برخی منطقه ها بیش از منطقه ها دیگر بود. برهمین اساس ما قرار است موضوع تحقیق و تفحص از وزارت نیرو را مطرح کنیم تا این ظلم تاریخی پیگیری شود.

تحقیق و تفحص از وزارت نیرو کلید خورد

به گزارش ایسنا، مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) در اخطاری با استناد به اصل سوم قانون اساسی مطرح نمود: وزارت نیرو وظایفی دارد، توزیع عادلانه آب شهری و روستایی، توزیع عادلانه منابع آبی و تولید توزیع برق از این وظایف می باشد. این در حالی است که وزارتخانه در سالیان گذشته بدون توجه به مسائل کارشناسی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: آنچه در حوزه آب در منطقه ها مختلف شاهد هستیم نتیجه همین سیاست های وزارت نیرو می باشد. آن ها افرادی را که در استان ها با آن ها مخالفت می کردند را کنار گذاشتند. لازم است نسبت به تغییر مدیرانی که چنین سیاست هایی را دنبال می کردند اقدام شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی مطرح نمود: حتی در خاموشی ها هم عدالت نشد یعنی همین ظلمی هم که ایجاد شد عادلانه نبود و خاموشی ها و قطعی های برق در برخی منطقه ها بیش از منطقه ها دیگر بود. برهمین اساس ما قرار است موضوع تحقیق و تفحص از وزارت نیرو را مطرح کنیم تا این ظلم تاریخی پیگیری شود.

منبع: فرارو
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2056

به "تحقیق و تفحص از وزارت نیرو کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیق و تفحص از وزارت نیرو کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید