تهدید و اخاذی به بهانه خرید لباس مجلسی زنانه

به گزارش مجله آیرخ، فردی که به بهانه خرید لباس مجلسی زنانه در شبکه های اجتماعی اقدام به تهدید و اخاذی از زنی جوان نموده بود، دستگیر شد.

تهدید و اخاذی به بهانه خرید لباس مجلسی زنانه

درپی شکایت زنی مبنی بر اینکه به وسیله فردی ناشناس تهدید به اخاذی شده است، موضوع در دستور کار پلیس فتای استان یزد نهاده شد.

طبق اظهارات شاکی، تعیین شد او قصد فروش یک لباس مجلسی در یکی از برنامه های واسط را داشت که پس از قراردادن آگهی، فردی ناشناس با هویت زنانه مدعی شد قصد خرید لباس را دارد، ولی پس از دسترسی به تصاویر خصوصی شاکی، اقدام به تهدید و اخاذی کرد. با توجه به شواهد و مدارک موجود و تحقیقات تخصصی اجرا شده متهم شناسایی شد و به اداره پلیس انتقال داده شد. او در بازپرسی ها به جرمش اعتراف کرد.

سرهنگ مرتضی ابوطالبی، رئیس پلیس فتای استان یزد، به شهروندان توصیه کرد: یکی از معضلات کنونی جامعه ما حفظ حریم خصوصی افراد است که به اشکال مختلف از سوی سودجویان و کلاهبرداران نادیده گرفته شده و با سوءاستفاده از مصادیق مختلف نقض این موضوع، از قربانیان اخاذی و هتک حیثیت می گردد.

سرهنگ ابوطالبی هشدار داد: بعضی سودجویان و کلاهبرداران از طعمه های خود می خواهند که به خواسته های شیطانی آن ها تن بدهند و اگر این کار را انجام ندهند، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی طعمه ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می نمایند، بنابراین از هم وطنان خواستاریم نسبت به چنین موضوعاتی هوشیار باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1512

به "تهدید و اخاذی به بهانه خرید لباس مجلسی زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید و اخاذی به بهانه خرید لباس مجلسی زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید