جرایم گوناگون برای تخلفات لیگ دسته اولی

به گزارش مجله آیرخ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای مربوط به تخلفات تیم های لیگ دسته اولی اعلام شد که به توضیح زیر است:

جرایم گوناگون برای تخلفات لیگ دسته اولی

جریمه نقدی و محرومیت برای سرمربی تیم طرفدار تهران و مدیرعامل بادران تهران

ملاقات تیم های بادران تهران و طرفدار تهران در حالی برگزار گردید که از سوی جمشید شاه محمدی، مربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی انجام داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد. (این رأی قطعی است)

فریدون قربانیان، مدیرعامل تیم بادران تهران به دلیل بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت از حضور در محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه و پرداخت 51 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است)

تیم بادران به دلیل داشتن 8 بازیکن اخطاری باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)

تیم طرفدار تهران به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری باید 45 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)

تیم طرفدار تهران به دلیل فحاشی یکی از عوامل تیم به داوران که باشگاه از اعلام هویت وی خودداری نموده است، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قطعی است)

حمید کاظمی، بازیکن تیم بادران تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی به توبیخ کتبی محکوم شد. (این رأی قطعی است)

رضا عنایتی، سرمربی تیم طرفدار تهران به دلیل توهین به افراد حاضر در صندلی ویژه استادیوم به یک جلسه محرومیت و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت و جریمه نقدی برای سرمربی تیم فجر شهید سپاسی

مسابقه تیم های پارس جنوبی جم و فجر شهید سپاسی برگزار گردید. با توجه به اینکه علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فجر شهید سپاسی با وجود محرومیت و استقرار در سکوها به بحث داوری اعتراض کرد و این امر باعث ایجاد تنش در مسابقه شد و پس از سرانجام ملاقات فوق برخورد لفظی با داوران که موجب تحریک افراد تیم شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)

محمد حسین نائیجی، دروازه بان تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل درگیری با یکی از عکاسان بعد از اتمام مسابقه به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)

علی نبی زاده، بازیکن تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراجش شد به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قطعی است)

کمیته انضباطی اظهار داشت در پایان بازی فوق یکی از همراهان تیم فجر شهید سپاسی به داوران در مقابل رختکن فحاشی کرد که ضروری است به باشگاه فجر شهید سپاسی نسبت به معرفی کامل این فرد اقدام و مراتب را در مهلت دو روز به این کمیته اعلام کند در غیر این صورت تنبیهات مقرر در آئین نامه نسبت به باشگاه اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1847

به "جرایم گوناگون برای تخلفات لیگ دسته اولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرایم گوناگون برای تخلفات لیگ دسته اولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید