خبرنگاران زیدان: رئال در لحظات حساس ورق را برمی گرداند

به گزارش مجله آیرخ، تهران- خبرنگاران- زین الدین زیدان بر این باور است که کورس قهرمانی هنوز ادامه دارد و با وجودی که بعضی بر این عقیده هستند که تکلیف قهرمانی این فصل معین است اما رئال تیمی است که در لحظات حساس ورق را برمی گرداند.

خبرنگاران زیدان: رئال در لحظات حساس ورق را برمی گرداند

به گزارش خبرنگاران، ایسکو در ملاقات برابر آتالانتا در لیگ قهرمانان نمایش خوبی داشت و در ملاقات برابر رئال سوسیداد نیز می توانست زمان بیشتری در زمین بماند.

در این میان، سرمربی فرانسوی رئال شرح داد که وی (زیدان) برای بازی دادن به تمام بازیکنان رئال دقایق محدودی را در اختیار دارد.

زیدان در نشست خبری پیش از ملاقات رئال برابر سوسیداد گفت: باید زمان های در دسترس را بین بازیکنان توزیع کنم که البته کار آسانی برای یک مربی نیست.

وی اضافه نمود: اما همواره روی ایسکو حساب می کنیم. اگر زیاد در ترکیب قرار نمی گیرد، تقصیر او نیست. او می تواند در دو یا سه پست بازی کند نه 40 پست؛ او به سختی کوشش می نماید و باید شکیبا باشد؛ ایسکو آماده است تا مثل چند روز قبل در زمین حاضر گردد.

زیدان در مورد شرایط مصدومان رئال گفت: مصدومیت اجتناب ناپذیر است؛ در این فصل تعداد زیادی مصدوم داشتیم اما من خوش بین هستم و به نیمه پر لیوان نگاه می کنم. خوشحالم که رفته رفته بازیکنان مصدوم به ما اضافه می شوند. فردا خواهیم دید که چه بازیکنی در ترکیب اصلی به میدان می رود.

مرد فرانسوی نیمکت رئال با تحسین سبک بازی رئال سوسیداد تاکید نمود: آنها تیمی هستند که خوب بازی کردن را می دانند؛ در خانه خواهیم بود و می خواهیم به جمع آوری امتیاز ادامه دهیم. فصل طولانی است و بازی های زیادی باقی مانده است. هنوز چیری نبرده ایم بنابراین باید ادامه دهیم.

وی اضافه نمود: نمی دانم در ملاقات امشب ویارئال و اتلتیکو چه اتفاقی رخ می دهد و مثل یک طرفدار منتظر می مانیم اما باید روی عملکرد خودمان تمرکز کنیم. 42 امتیاز باقی مانده؛ تمرکز ما روی بازی فردا است؛ کورس قهرمانی هنوز ادامه دارد؛ شاید امروز بگویید این فصل رقابت سه تیم برای قهرمانی است اما فردا احتمالا فردا نظرتان عوض می گردد؛ این تیم در لحظات حساس، ورق را برمی گرداند.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1694

به "خبرنگاران زیدان: رئال در لحظات حساس ورق را برمی گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زیدان: رئال در لحظات حساس ورق را برمی گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید