خبرنگاران معاون استاندار آذربایجان شرقی بر انتشار شرایط بیماران کرونایی تاکید کرد

به گزارش مجله آیرخ، تبریز - خبرنگاران - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی انتشار شرایط بیماران بستری و مبتلا به کرونا در صدا و سیما و سایر رسانه های استان را خواستار شد و تاکید کرد: ملاحظات مربوط به انتشار چهره بیماران نیز باید مورد توجه رسانه ها قرار گیرد.

خبرنگاران معاون استاندار آذربایجان شرقی بر انتشار شرایط بیماران کرونایی تاکید کرد

علیار راستگو روز پنجشنبه در جلسه نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در استان از کاهش حساسیت مردم استان نسبت به بیماری کرونا و کاهش نسبی رعایت پروتکل های بهداشتی انتقاد کرد و ادامه داد: از صدا و سیما و رسانه های استانی انتظار داریم فعالیت های آگاهسازی و پیشگیرانه خود با موضوع بیماری کرونا را افزایش دهند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تامین سلامت مردم، اصلی ترین اولویت ماست ابراز کرد: با هر فردی که سلامت عمومی را به خطر می اندازد باید برخورد شود.

وی با اشاره به آخرین شرایط بیماری کرونا در استان گفت: متاسفانه تا به امروز هیچ درمانی برای ویروس کویید 19 کشف نشده و رعایت بهداشت فردی و پروتکل های بهداشتی، تنها راه چاره برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری محسوب می شود.

وی با بیان اینکه میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در ادارات استان نزدیک به 80 درصد است ادامه داد: این آمار، قابل قبول نیست و باید 100 درصد افراد شاغل در ادارات، نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، اهتمام جدی داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا نیز هرگونه ارائه خدمات به مراجعه کنندگان فاقد ماسک در ادارات ممنوع است و هر یک از مسئولان ادارات بر خلاف این مصوبه عمل کند در برابر قانون پاسخگو خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1434

به "خبرنگاران معاون استاندار آذربایجان شرقی بر انتشار شرایط بیماران کرونایی تاکید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون استاندار آذربایجان شرقی بر انتشار شرایط بیماران کرونایی تاکید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید