خبرنگاران پیغام های ارسال شده در شبکه شاد از 24 میلیارد گذشت

به گزارش مجله آیرخ، تهران - خبرنگاران - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارسال بیش از 24 میلیارد پیغام در شبکه دانش آموزی شاد اطلاع داد و این مهم برای جلوگیری از تعطیلی مدارس در شرایط کرونا انجام شد.

خبرنگاران پیغام های ارسال شده در شبکه شاد از 24 میلیارد گذشت

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خود درباره نحوه عملکرد شبکه دانش آموزی شاد گفت: در شبکه شاد اقدام مهمی برای آموزش مجازی انجام شد و همه دست به دست هم دادند تا آموزش تعطیل نگردد و رکوردها در این زمینه قابل توجه است.

به گزارش خبرنگاران بنا براعلام وزیر ارتباطات در مدت نزدیک به یک سال که از شروع فعالیت شبکه دانش آموزی شاد سپری شده، بیش از 9 میلیارد فایل در این شبکه ارسال شده است.

بیشینه پهنای باند شبکه شاد 403 گیگابیت بر ثانیه است. 727 هزار معلم، نزدیک به 13 میلیون دانش آموز و 115 هزار مدیر در این شبکه حضور دارند.

به گزارش خبرنگاران، آذرماه سال جاری اعلام شد، شبکه شاد با توجه به احتیاج به آموزش دانش آموزان در دوران تعطیلی مدارس به فرصتی تبدیل شده تا روزانه پیغام های آموزشی و پرورشی در میان اهالی نظام تعلیم و تربیت رد و بدل گردد، بطوری که از ابتدای تاسیس شاد تا آذرماه بیش از 11 میلیارد پیغام در آن ارسال شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1670

به "خبرنگاران پیغام های ارسال شده در شبکه شاد از 24 میلیارد گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیغام های ارسال شده در شبکه شاد از 24 میلیارد گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید