راه اندازی پردیس آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سرباز تصویب شد

به گزارش مجله آیرخ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایرانشهر گفت: راه اندازی پردیس آموزشی سرباز در شورای اداری این شهرستان تصویب و از سوی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان به انتها رسید.

راه اندازی پردیس آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سرباز تصویب شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از شهرستان سرباز، نشست شورای اداری سرباز با حضور فرماندار این شهرستان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر، امام آدینه موقت شهرستان ایرانشهر، بخشدار مرکزی شهرستان سرباز، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر به منظور تأسیس و راه اندازی پردیس آموزشی سرباز در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر در این نشست اظهار کرد: راه اندازی پردیس آموزشی سرباز در شورای اداری این شهرستان تصویب و از سوی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به خاتمه رسید.

احمد ابراهیمی به نقش پررنگ دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری و مجازی دنیا در امر آموزش، پژوهش و حل مسائل کشور اشاره نمود.

ارائه راه حل برای راه اندازی پردیس آموزشی شهرستان سرباز

وی به ارائه راه حلها و برنامه ریزی های لازم برای توسعه بیشتر کمّی و کیفی پردیس آموزشی در شهرستان سرباز پرداخت و اعلام کرد: در نیمسال نخست تحصیلی 1400-1399، پردیس آموزشی سرباز در ابتدا با سه رشته کاربردی و مورد تقاضای کار خود را در این شهرستان شروع خواهد نمود.

در این نشست همچنین مقرر شد یک اتاق اداری مستقر در اداره آموزش و پرورش شهرستان سرباز و چند کلاس درسی واقع در دبیرستان پسرانه تازه تأسیس شهر کلات در اختیار پردیس آموزشی قرار بگیرد.

4078/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1363

به "راه اندازی پردیس آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سرباز تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی پردیس آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان سرباز تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید