رتبه های برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می شوند

به گزارش مجله آیرخ، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از حمایت تحصیلی این صندوق از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 99 اطلاع داد.

رتبه های برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می شوند

به گزارش خبرنگاران، علی شیرکانی درخصوص طرح حمایت تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی از رتبه های برتر کنکور سال99، گفت: این صندوق به منظور افزایش خدمات کوتاه مدت خود و با تاکید بر برطرف دغدغه های تحصیلی خانوارهای روستایی حمایت تحصیلی از فرزندان آنها را اولویت قرار داده و به همین منظور طرح بورسیه تحصیلی رتبه های برتر کنکور سراسری امسال را اجرا می نماید.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی ادامه داد: مبنای اجرای این طرح نظرسنجی از خانواده های عضو صندوق بود که با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) صورت گرفت و معین کرد موضوع حمایت اقتصادی از تحصیل فرزندان یکی از دغدغه های اصلی این افراد به شمار می رود.

وی درخصوص چگونگی و شرایط بهره مندی از بورسیه تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اضافه نمود: مهمترین معیار استفاده از این طرح عضویت پدر، مادرو یا خود فرد در صندوق بیمه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر، شیرکانی در پاسخ به اینکه آیا این حمایت ها ادامه خواهد داشت یا نه، نیز گفت: شمولین این طرح طی دوران 4 ساله تحصیل خود در مقطع کارشناسی در صورت تمدید عضویت والدین و یا خود دانشجو، می توانند در سالهای آینده نیز از مزایای این طرح بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1574

به "رتبه های برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه های برتر کنکور 99 بورسیه تحصیلی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید