رقابت پیچیده چهار تیم برای بقا در لیگ برتر فوتسال

به گزارش مجله آیرخ، لیگ برتر فوتسال در گروه بازنده ها بسیار پیچیده شده است.

رقابت پیچیده چهار تیم برای بقا در لیگ برتر فوتسال

به گزارش خبرنگاران، چهار تیم اهورای بهبهان، شهروند ساری، کوثر اصفهان و ایمان شیراز در شرایطی برای بقا در لیگ برتر فوتسال با هم رقابت می نمایند که فاصله نزدیک امتیازات این چهار تیم، همه چیز را غیرقابل پیش بینی نموده و کوچک ترین لغزش منجر به جابه جایی صندلی تیم ها در جدول و چه بسا سقوط یک تیم به دسته پایین تر خواهد شد.

با برگزاری بازی عقب افتاده از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال در گروه بازنده ها، اوضاع برای بقا در این مسابقات پیچیده شد و امتیازات نزدیک تیم ها رقابت ها را بسیار حساس و غیرقابل پیش بینی نموده است. هر چهار تیم سه بازی خود در نیم فصل اول را برگزار کردند و حالا در نیمه دوم بازی ها سه رقابت حساس دیگر در انتظار تیم هاست. در جدول اهورای بهبهان با 5 امتیاز، شهروند ساری با 4 امتیاز، کوثراصفهان با 3 امتیاز و ایمان شیراز با 3 امتیاز رقابتی بسیار فشرده دارند که این بازی ها را جذاب نموده است.

هفته چهارم این پیکارها آدینه این هفته برگزار می گردد که در بازی های این هفته شهروند ساری میزبان ایمان شیراز است و اهورای بهبهان از کوثر اصفهان پذیرایی می نماید. با توجه به شرایط بهتر شهروند و اهورا، چنان چه این دو تیم بازی های خانگی هفته چهارم خود را ببرند گام بلندی برای بقا در لیگ برتر برخواهند داشت. شهروند ساری و اهورا بهبهان که موقعیت بهتری در جدول دارند در دور برگشت بازی ها نیز دو بازی داخل خانه خواهند داشت از این حیث کار آن ها برای بقا در لیگ برتر فوتسال آسان تر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1808

به "رقابت پیچیده چهار تیم برای بقا در لیگ برتر فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت پیچیده چهار تیم برای بقا در لیگ برتر فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید