مخالفت 63 درصدی مردم انگلیس با بوریس جانسون

به گزارش مجله آیرخ، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، بر اساس نظرسنجی های به عمل آمده توسط موسسه یوگاو، رهبر حزب کارگر بریتانیا به پایین ترین سطح محبوبیت خود طی سالهای اخیر رسیده و البته با اینحال، میزان محبوبیت وی از بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا و رهبر حزب محافظه کار در این کشور همچنان بیشتر است.

مخالفت 63 درصدی مردم انگلیس با بوریس جانسون

بر اساس نظر سنجی اجرا شده توسط این موسسه، میزان آرای مخالف مردمی علیه کِر استارمر به 43 درصد کاهش یافته و این در حالیست که تنها 37 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی از وی حمایت کرده اند.

بر اساس نتایج ماهانه این نظر سنجی، میزان محبوبیت استارمر از 14+ در ماه ژوئن به 12+ در ماه سپتامبر کاهش پیدا کرده و این بدان معناست که میزان محبوبیت این سیاستمدار انگلیسی طی ده ماه عهده داری سمت رهبری حزب کارگر بریتانیا، به پایین ترین میزان خود تنزل یافته است.

به گفته این موسسه، میزان محبوبیت بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا البته از این هم بدتر بوده و تنها 38 درصد از مردم بریتانیا طرفدار وی و سیاستهای او هستند.

گفته می شود بخش مهمی از افت محبوبیت نخست وزیر بریتانیا به دلیل عدم توانایی وی در پاسخ مناسب به بیماری کرونا و ارائه طرح های عملیاتی مربوط به درمان و پیشگیری از این بیماری مربوط میشود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1666

به "مخالفت 63 درصدی مردم انگلیس با بوریس جانسون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت 63 درصدی مردم انگلیس با بوریس جانسون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید