مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای به رغم تبلیغات سوء دشمنان در امن ترین کشور منطقه برگزار گردید

به گزارش مجله آیرخ، خبرنگاران/خراسان شمالی رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به رغم تبلیغات سوء دشمنان، در کشور ایران، امن ترین کشور منطقه برگزار گردید.

مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای به رغم تبلیغات سوء دشمنان در امن ترین کشور منطقه برگزار گردید

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن یعنی چی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

مهرعلیزاده در مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی که در 30 دی ماه در بجنورد برگزار گردید، اظهارکرد: آمریکا بعد از دریافت سیلی محکم از جمهوری اسلامی ایران در مقابل جنایتی که مرتکب شده بود، سعی بر این داشت تا در یک نظام تبلیغاتی ایران را منطقه ای ناامن جلوه دهد، این درحالیست که اکنون شاهد حضور 20 کشور با 100 ورزشکار در این منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه ورزش های زورخانه ای یک اقدام ابتکاری از سوی جمهوری اسلامی ایران است، اضافه نمود: این فدراسیون از سال 83 فعالیت خود را شروع کرد و 19 سال است که در جهان فعالیت می نماید و اکنون 85 کشور عضو این فدراسیون هستند.

مهرعلیزاده ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی منظم در کشورهای مختلف، ایجاد فدراسیون ملی، ایجاد زورخانه در کشورهای مختلف و ... از جمله اقدامات این فدراسیون است.

وی توضیح داد: ایرانیان افتخار می نمایند که ورزشکاران از سراسر جهان، با این رشته ورزشی که قدمت سه هزار ساله دارد وارد گود می شوند و فرهنگ غنی ایران اسلامی در جهان خود را به نمایش می گذارد.

سومین دور از مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد از امروز(30 دی ماه) شروع و تا دوم بهمن ماه ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 839

به "مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای به رغم تبلیغات سوء دشمنان در امن ترین کشور منطقه برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای به رغم تبلیغات سوء دشمنان در امن ترین کشور منطقه برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید