موسوی: شرایط استقلال افتضاح است، مددی حتی سر تمرین نمی آید

به گزارش مجله آیرخ، بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید شرایط این تیم خوب نیست و مدیرعامل این باشگاه حتی سرتمرینات نمی رود تا از این مسائل با خبر شود.

موسوی: شرایط استقلال افتضاح است، مددی حتی سر تمرین نمی آید

به گزارش خبرنگاران، احمد موسوی، بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی دو بر صفر این تیم برابر پدیده مشهد اظهار کرد: کسی بازیکن را مقابل هوادار قرار ندهد چون هواداران ما شرایط را می فهمند. این بازیکنان با تعصب بازی کردند و علاقه و عشق شان به استقلال را نشان دادند. همین که تا حالا بازیکنان شرایط را تحمل کرده اند گویای همه چیز است. این حرف هارا میزنم برای این که کسی بازیکنان را مقابل هواداران قرار ندهد. بازیکنان ما پیشنهادهای دو سه برابر مالی داشته اند اما به عشق استقلال آمده ایم و تا آخر هم می مانیم منتی هم نیست اما شرایط افتضاح است.

او درباره صحبت های مدیرعامل تیم که گفته بود قرارداد ها را منتشر می کند گفت: آقای مددی بیاید حساب و کتاب کنیم. پرداختی یعنی از قرارداد دریافت داشته باشیم. مالیات و پرداختی برخی بازیکنان را به حساب قرارداد امسال زده اند اما این پرداختی نیست. من به نام بازیکن دوست دارم مدیرعامل را سر تمرین ببینم و با او صحبت کنم. من یادم نیست آخرین باری که او سر تمرین آمده است کی بوده. من ویدیویی دیدم از آقای مددی که درباره کمک های وزارت ورزش صحبت می کرد ما می گوییم وزارت هم کمک می کند اما این کمک ها کجا است چرا بازیکنان این کمک ها را حس نمی کنند. ایرادی هست که این کمک ها حس نمی شوند. آقای مددی هر کسی را که قبول داری سر تمرین بفرست اگر امکانات استقلال را در حد لیگ دو دیدید ما دیگه چیزی نمی گوییم. حیف که هوادار در ورزشگاه نیست.

او درباره فرهاد مجیدی سرمربی این تیم گفت: او مثل پدر این خانواده است. او سی بازیکن دارد که هر بازیکن سر تمرین یک ایراد را می گوید. مربی هم تا جایی می تواند تحمل کند. ما کسی را نمی بینیم و مجبوریم مسائل را به فرهاد مجیدی بگوییم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1913

به "موسوی: شرایط استقلال افتضاح است، مددی حتی سر تمرین نمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: شرایط استقلال افتضاح است، مددی حتی سر تمرین نمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید