نخست وزیر ژاپن باز هم راهی بیمارستان شد

به گزارش مجله آیرخ، یک مقام ارشد کابینه ژاپن بیان کرد شینزو آبه برای دومین بار طی چند روز گذشته برای انجام آزمایش راهی بیمارستان شده است.

نخست وزیر ژاپن باز هم راهی بیمارستان شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از کیودو، یک مقام ارشد کابینه ژاپن امروز دوشنبه اعلام نمود شینزو آبه نخست وزیر این کشور برای دومین بار طی چند روز گذشته برای انجام آزمایش راهی بیمارستان شده است.

یوشیهیده سوگا دبیر ارشد کابینه ژاپن در کنفرانس خبری با هدف سرانجام دادن به برآورد ها درباره بیماری احتمالی آبه گفت وی برای پیگیری نتیجه آزمایش های هفته قبل خود به بیمارستان دانشگاه کیو مراجعه نموده است. وی تاکید نمود: من آبه هر روز می بینم و تغییری ننموده است.

مراجعه امروز آبه در حالی صورت گرفت که وی امروز دوشنبه اولین نخست وزیر ژاپن لقب می گیرد که طولانی ترین مدت نخست وزیری را به نام خود ثبت نموده است.

منابع بیمارستانی هفته گذشته اعلام نمودند علت حضور نخست وزیر ژاپن انجام معاینات معمول است که آبه هر سال دو بار انجام می دهد.

این اخبار پس از آن منتشر شد که اکیرا آماری، مدیر بخش مالیاتی حزب حاکم لیبرال دموکرات گفت آبه 65 ساله به علت کار بسیار و رسیدگی به مسائل مربوط به کشور پس از شیوع ویروس کرونا دچار خستگی مزمن شده است.

به دنبال گزارش یکی از مجلات ژاپن که نوشته بود آبه در ماه اوایل مرداد خون بالا آورده است برآورد ها درباره سلامتی نخست وزیر 65 ساله ژاپن بالا گرفته است زیرا او هفته پیش بیش از 7 ساعت را در بیمارستان گذراند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1377

به "نخست وزیر ژاپن باز هم راهی بیمارستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر ژاپن باز هم راهی بیمارستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید