هروویه میلیچ : دلار نه، 600 هزار یورو با قرارداد 2 ساله!

به گزارش مجله آیرخ، از قرار معلوم، هروویه میلیچ اصرار دارد استقلال علاوه بر پرداخت مطالبات معوقه او، عملاً به نوعی تضمین هم بدهد که دستمزد این بازیکن تا سرانجام فصل دیگر به تأخیر نخواهد افتاد.

هروویه میلیچ : دلار نه، 600 هزار یورو با قرارداد 2 ساله!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مدیران باشگاه استقلال پس از برگزاری جلسه، پیرامون شرایط هرویه میلیچ توضیح دادند و مدعی شدند شرایط برای بازگشت او فراهم شده است. البته بدیهی است بهانه اول مدافع کروات برای ترک ایران، بدقولی استقلال بابت پرداخت دستمزد ماهانه او بوده که شرایط را برای رفتن این بازیکن فراهم کرد ولی حالا به نظر می رسد موارد دیگری نیز مطرح شده است. در این رابطه اطلاعات جدیدی به دست آورده ایم که برایتان به رشته تحریر درمی آوریم.

میلیچ چند ساعت پس از سرانجام بازی با پرسپولیس، ایران را ترک کرد و تقریباً همه می دانستند دلیل اصلی ناراحتی او، بازی نکردن در دربی پایتخت است ولی عدم پرداخت به موقع مطالبات این بازیکن فرصت خوبی را فراهم کرد تا بتواند از ایران برود و استقلال نیز نمی توانست در این رابطه کاری بکند. حالا مدیران استقلال به دنبال آن هستند تا با پرداخت دستمزد عقب افتاده بازیکن اروپایی خود، زمینه برای بازگشت او را فراهم کنند. از قرار معلوم (البته این طور که از داخل باشگاه خبر می رسد) اگر استقلال بتواند مبلغ 35 هزار دلار به حساب میلیچ واریز کند، این بازیکن دیگر بهانه ای برای ماندن در کرواسی ندارد و باید با اولین پرواز به تهران بیاید تا در تمرینات گروهی شرکت کند. ظاهراً به کادر فنی استقلال نیز خبر رسیده میلیچ طی روزهای اقامت در اروپا به صورت انفرادی تمرین کرده و از نظر بدنی مشکل چندانی ندارد.

مواردی که مطرح شد، سیگنال هایی است که از تهران می رسد ولی باید شرایط طرف مقابل را نیز در نظر گرفت. از قرار معلوم، میلیچ اصرار دارد استقلال علاوه بر پرداخت مطالبات معوقه او، عملاً به نوعی تضمین هم بدهد که دستمزد این بازیکن تا سرانجام فصل دیگر به تأخیر نخواهد افتاد. با توجه به سابقه بدقولی استقلال در پرداخت مطالبات، چنین درخواستی حتی اگر به صورت رسمی مطرح شود باز هم چندان دور از ذهن تلقی نمی شود چون میلیچ بابت قرارداد فصل گذشته خود نیز با باشگاه دچار مشکل شده بود ولی ظاهراً موارد دیگری نیز مد نظر مرد اروپایی استقلال قرار گرفته است که بر تحقق آنها اصرار می کند. طبق خبرهای رسیده، میلیچ به صورت غیررسمی درخواست تمدید قرارداد خود به مدت دو فصل دیگر را دارد و اصرار می کند علاوه بر وقوع چنین اتفاقی، رقم ثبت شده در آن نیز به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

نکته دیگری که البته در قالب شایعه پیرامون این پرونده به گوش می رسد، میزان رقم مورد نظر مرد کروات برای قرارداد دوساله ای است که دلش می خواهد با استقلال تمدید کند. از قرار معلوم، اگر چنین قراردادی منعقد شود، میلیچ بابت اصل و آپشن های آن حدود 600 هزار دلار (البته در مجموع دو فصل) کاسب خواهد شد! رقمی که اگر صحت داشته باشد، انتظار برای دریافت آن با توجه به سن و سال این بازیکن، تا حد قابل ملاحظه ای دور از انتظار محسوب می شود. اتفاقاً بحث تمدید قرارداد میلیچ از ابتدای همین فصل مطرح بود ولی مدیران استقلال می خواستند شرایط به گونه ای فراهم شود تا آن را فقط به مدت یک فصل و آن هم بدون افزایش رقم تمدید کنند.

میلیچ ترجیح می دهد مبلغ قرارداد خود را به جای دلار، به یورو دریافت کند. با توجه به اینکه یورو واحد پولی اتحادیه اروپا محسوب می شود، این بازیکن در صورت دریافت دستمزد خود به یورو دیگر نیازی به پرداخت هزینه چنج پول خود نخواهد داشت و به همین دلیل این درخواست را هم مد نظر قرار داده است. مسئله ای که البته چندان مهم تلقی نمی شود و اگر استقلال واقعاً بخواهد بازیکن اروپایی خود را حفظ کند، قطعاً برای حل مسئله مورد نظر نیز تدبیری اتخاذ خواهد کرد.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1632

به "هروویه میلیچ : دلار نه، 600 هزار یورو با قرارداد 2 ساله!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هروویه میلیچ : دلار نه، 600 هزار یورو با قرارداد 2 ساله!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید