واکنش امیری به زمزمه رد لایحه بودجه در مجلس

به گزارش مجله آیرخ، تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهوری از بررسی بودجه در جلسات هفته آینده مجلس خبر داد و گفت کنندگان هنگامی که بودجه را مشاهده و جداول و احکام را بررسی کنند برخی از اشکالات آنها حل و فصل می شود.

واکنش امیری به زمزمه رد لایحه بودجه در مجلس

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش ایلنا، حسینعلی امیری درباره اظهارنظر کنندگان مجلس شورای اسلامی درباره بودجه 1400 و گفته های آنان مبنی بر رد احتاقتصادی بودجه ارسالی از سوی دولت به مجلس گفت: دولت لایحه بودجه را در موعود قانونی تقدیم مجلس کرد که این امر مصادف با تعطیلی یک هفته ای مجلس و حضور کنندگان در حوزه های انتخابیه شان شد که پس از آنکه هفته آینده بازگردند، کار بررسی بودجه انجام خواهد شد.

معاون مجلسی رئیس جمهوری ادامه داد: بررسی بودجه سال 1400 با حضور سازمان برنامه و بودجه که کننده دولت است در کمیسیون های مربوطه مخصوصاً تلفیق بررسی خواهد شد. انشاالله رایزنی و هم اندیشی و همفکری در مورد لایحه بودجه هفته آینده صورت خواهد گرفت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که، کنندگان بودجه را بررسی نکرده اند چرا این گونه درباره آن اظهارنظر می کنند گفت: نباید پیش داوری کنیم بودجه مستلزم رسیدگی و برآورد تبصره ها و احکام است که همه شان باید بررسی شوند.

امیری با بیان اینکه بودجه یک سند موزون و متناسب است، تاکید کرد: بودجه یک معماری پیوسته دارد که تمامی موارد حقوقی و اقتصادی و ... را با یکدیگر باید دید. بودجه براساس واقعیت های موجود کشور در منابع و هزینه ها تهیه و تدوین شده و ما جلسات مفصلی برای بررسی بودجه در دولت داشتیم.

معاون مجلسی رئیس جمهوری در انتها گفت: معتقدم کنندگان هنگامی که بودجه را مشاهده و جداول و احکام را بررسی کنند و توضیحات کنندگان دولت را بشنوند، برخی از اشکالات آنها حل و فصل می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1584

به "واکنش امیری به زمزمه رد لایحه بودجه در مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش امیری به زمزمه رد لایحه بودجه در مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید