پرداختی شبانه به ستاره استقلال؛ 50 هزار یورو در حساب میلیچ

به گزارش مجله آیرخ، شامگاه دوشنبه اتفاقاتی رخ داد که انگیزه بازیکن خارجی استقلال برای بازگشت به تهران را به طرز قابل ملاحظه ای افزایش داده است.

پرداختی شبانه به ستاره استقلال؛ 50 هزار یورو در حساب میلیچ

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعضی مسئولان باشگاه استقلال طی 24 ساعت گذشته مدعی شده اند زمینه برای بازگشت هرویه میلیچ فراهم شده و بازیکن اهل کرواسی آبی پوشان نه تنها قرارداد خودش را فسخ ننموده بلکه قول داده تا انتها فصل آینده در کنار سایر شاگردان محمود فکری برای موفقیت این تیم کوشش کند. البته انصافاً میلیچ در تمام فصل گذشته حاشیه های زیادی نداشت ولی کاملاً بدیهی است که اولویت، برایش منافع اقتصادی خودش باشد.

این بازیکن پس از جدال مقابل پاختاکور و انتها کار استقلال در عرصه لیگ قهرمانان آسیا با عصبانیت به کرواسی بازگشت و حتی مدعی شد قراردادش با استقلال را به دلیل بدقولی طرف ایرانی به صورت یک طرفه فسخ خواهد نمود ولی مذاکرات، وعده ها و البته عمل به بخشی از وعده ها کفه ترازو را به نفع آشتی کنان طرفین سنگین کرد. در همین خصوص عصر دیروز شنیدیم شامگاه دوشنبه اتفاقاتی رخ داد که انگیزه بازیکن خارجی استقلال برای بازگشت به تهران را به طرز قابل ملاحظه ای افزایش داده است. از قرار معلوم میلیچ در یکی از آخرین گفت وگوهایش با مسئولان باشگاه استقلال اعلام نموده بود با توجه به شرایط کرونا و شرایط اقتصادی استقلال، با آنها راه می آید و از 140 هزار یورو طلبی که دارد، اگر یک سوم آن در حسابش بنشیند، اعتمادش جلب می گردد و حاضر است به سوی تهران پرواز کند. ظاهراً با هماهنگی یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال، دوشنبه شب به طرق مختلف مبلغ 50 هزار یورو برای میلیچ حواله شد و حالا اگر این پول بلوکه نگردد و در حساب مدافع کروات آبی ها بنشیند، او دیگر بدون مسئله ای به سوی تهران می آید. البته از قرار معلوم به میلیچ گفته اند پیش از شروع فصل جدید هم قسمت دیگری از مطالبات فصل قبل را با او تسویه خواهند کرد. در واقع این اتفاق بزرگی در راه تحقق پروژه بازگرداندن یکی از مهره های مؤثر و کلیدی استقلال است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1450

به "پرداختی شبانه به ستاره استقلال؛ 50 هزار یورو در حساب میلیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداختی شبانه به ستاره استقلال؛ 50 هزار یورو در حساب میلیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید