گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسین خانی: پرواز سنگینی به جاکارتا داشتیم، امیدوارم همه ورزشکاران با دست پر به ایران بازگردند

به گزارش مجله آیرخ، آزادکار وزن 74 کیلوگرم ایران در مسابقات کشتی آزاد بازی های آسیایی 2018 گفت: ان شاءالله همه ورزشکاران کشورمان با دست پر و بهترین نتیجه به ایران بازگشته و دل هموطنان مان را شاد نمایند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسین خانی: پرواز سنگینی به جاکارتا داشتیم، امیدوارم همه ورزشکاران با دست پر به ایران بازگردند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مصطفی حسین خانی، آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشورمان در مسابقات کشتی هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا یک روز قبل از حضور روی تشک رقابت، در خصوص شرایط خود گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادرفنی انجام داده و خدا را شکر شرایط جسمانی مناسبی دارم. خوشبختانه من مسئله ای بابت اضافه وزن نداشته و با آمادگی راهی میدان خواهم شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه نتیجه ای برای خود متصور است، گفت: قطعاً برای خوشرنگ ترین مدال به میدان خواهم رفت و امیدوارم به لطف خدا و دعای خیر مردم بهترین نتیجه را کسب کنم.

حسین خانی درباره سفر هوایی تیم ایران برای حضور در جاکارتا مطرح نمود: پروازی سخت و طولانی داشتیم. این پرواز برای ما که در حال کاهش وزن هستیم، بسیار سنگین بود. امیدوارم با تمرین امروز شرایط مان بهتر شده و به آب و هوای جاکارتا عادت کنیم تا بدون مشکل روی تشک حاضر شویم.

دارنده نشان برنز دنیا در خاتمه گفت: برای کاروان ایران به خصوص تیم های کشتی آزاد و فرنگی در این دوره از بازی های آسیایی آرزوی موفقیت دارم. ان شاءالله همه ورزشکاران کشورمان با دست پر و بهترین نتیجه به ایران بازگشته و دل هموطنان مان را شاد نمایند.

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا روزهای 28 تا 31 مردادماه برگزار می گردد که مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد روز 28 مرداد و رقابت های وزن 125 کیلوگرم روز 29 مردادماه انجام خواهد شد. فرنگی کاران نیز طی روزهای 30 و 31 مرداد مقابل رقبای خود صف آرایی خواهند کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 612

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسین خانی: پرواز سنگینی به جاکارتا داشتیم، امیدوارم همه ورزشکاران با دست پر به ایران بازگردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حسین خانی: پرواز سنگینی به جاکارتا داشتیم، امیدوارم همه ورزشکاران با دست پر به ایران بازگردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید