AFC خیال پرسپولیس را راحت کرد

به گزارش مجله آیرخ، در روز های گذشته خبر هایی منتشر شد مبنی بر اینکه دادگاه عالی ورزش با شکایت باشگاه النصر عربستان خواستار رسیدگی فوری به پرونده شده و احتمال تعویق ملاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و نماینده شرق آسیا وجود دارد.

AFC خیال پرسپولیس را راحت کرد

باشگاه پرسپولیس و وکیل این باشگاه روز های پنجشنبه و آدینه تعویق فینال آسیا را منتفی دانستند و بر برگزاری به موقع این مسابقه در روز 29 آذر تاکید کردند.

سایت کوره در بخش کشور عربستان هم به نقل از یک منبع مطلع در کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا، خبر تعویق فینال آسیا را تکذیب و توضیح داد که هیچ نامه ای از دادگاه عالی ورزش برای AFC ارسال نشده است.

این منبع مطلع در کمیته استیناف AFC به سایت کوره گفت: این درست نیست که ما به تعویق ملاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا فکر می کنیم. تصمیمی که توسط کمیته استیناف AFC درباره شکایت النصر گرفته شد، روشن بود.

وی اضافه کرد: نامه ای از دادگاه عالی ورزش (CAS) مبنی بر اینکه تاریخ مقرر برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در ارتباط با پرونده باشگاه النصر تغییر نموده باشد، دریافت ننموده ایم.

این منبع مطلع در کمیته استیناف AFC گفت: هر تیمی حق دارد شکایت خود را به دادگاه CAS ببرد، اما مراحل صدور رای در این دادگاه طولانی است. فینال لیگ قهرمانان به تعویق نمی افتد و طبق برنامه برگزار می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1537

به "AFC خیال پرسپولیس را راحت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC خیال پرسپولیس را راحت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید