تداوم ارائه خدمات ضروری آب و برق در محدودیت های کرونایی

به گزارش مجله آیرخ، مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو گفت: در دو هفته پیش رو ارائه خدمات آب و برق به مشترکان تعطیل نخواهد شد اما وزارت نیرو برنامه هایی را برای مقابله با کرونا در نظر گرفته است.

تداوم ارائه خدمات ضروری آب و برق در محدودیت های کرونایی

به گزارش خبرنگاران، صدیقه ببران در مصاحبه با ایسنا با اشاره به محدودیت های وزارت نیرو برای مقابله با کرونا، اظهار کرد: آنچه که در مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای این دو هفته لحاظ شده است، در وزارت نیرو به طور کامل اجرایی خواهد شد و حضور نیروها به طور یک سوم خواهد بود.

وی توضیح داد: خدمات مستمری که باید به مردم ارائه گردد مانند آب، برق، اپراتورها، دیسپاچینگ و واحدهای مدیریت بحران به طور صد درصدی خواهد بود و ارائه خدمات متوقف نخواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو با بیان اینکه کارکنان برای انجام فعالیت ها در منزل اختیار و دسترسی کامل را دارند، توضیح داد: در ارائه خدمات هیچ خللی وارد نخواهد شد و برنامه ریزی های لازم برای این مساله در نظر گرفته شده است.

ببران با اشاره به تکلیف برنامه های وزارت نیرو طی دو هفته آینده همچون پویش هر هفته-الف-ب-ایران، گفت: پویش ادامه دارد و این هفته یک کمیسیون مشترک با قطر در اصفهان خواهیم داشت و بعد از آن اگر محدودیت ها ادامه داشته باشد پویش را به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهیم کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1511

به "تداوم ارائه خدمات ضروری آب و برق در محدودیت های کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم ارائه خدمات ضروری آب و برق در محدودیت های کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید