فرهنگ و هنر

عبدالملکی: سودآوری و رعایت حقوق کارگران، در دولت سیزدهم پیگیری می گردد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز، الگوی اقتصاد نئو لیبرالی که در جهان حاکم شده از مصادیق استکبار است و بشریت را به سمت قهقرا می برد.

10 آذر 1400

حکایت آخرین فیلم بهمن فرمان آرا؛ حکایت دریا

فیلم تازه بهمن فرمان آرا که ابتدا دل دیوانه نام داشت و به حکایت دریا تغییر نام داد به صورت آنلاین به اکران درآمده است و به نظر منتقدان هو و رندی فرمان آرا در این فیلم دیده نمی شود.

6 آذر 1400

چگونه در گوگل فوتوز پوشه قفل شده بسازیم و عکس های حساس را در آن پنهان کنیم

گوگل به کاربران برنامه Photos اجازه می دهد عکس ها و ویدئوهای حساس خود را در پوشه ای پنهان نمایند که به وسیله سیستم قفل صفحه دستگاه خودشان، محافظت می گردد.

5 آذر 1400

مهدی حجوانی خانم کوچول ها و آقا کوچول ها را راهی بازار کتاب کرد

تهران (پانا) - سی و پنج جلد کتاب در قالب مجموعه خانم کوچول ها و چهل و هفت جلد دیگر با عنوان آقا کوچول ها به نویسندگی و تصویرگری راجر هارگریوز و ترجمه مهدی حجوانی برای بچه ها دبستانی و پیش دبستانی منتشر شد.

22 آبان 1400

مقاله: آخر هفته در روستای شهرستانک ؛ جاهای دیدنی کرج

اگر در امتداد کاخ ناصری جهت رودخانه را دنبال کنید قبل از رسیدن به چشمه، آبشار کم ارتفاع و عریضی را خواهید دید که سقوط آب چشم نوازی را به شما نشان می دهد و موسیقی دل انگیزی برایتان می نوازد.

20 آبان 1400

فیلم بهانه جویی صبا راد خانم مجری از بازگشت به ایران !

خبرنگاران: ویدیو تازه صبا راد مجری زن صدا و سیما که می گوید به دلیل آمدن به ایران آب به آب شده ام.

11 آبان 1400

خلاقیت؛ حلقه گمشده بخش کرونای پویانمایی جشنواره فیلم کوتاه تهران بود

تهران (پانا) - ساره شفیعی پور مشاور انتخاب بخش پویانمایی سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران بیان نمود آثار این بخش قابل توجه بودند و این کیفیت خستگی کار طولانی و سخت انتخاب را کم می کرد.

28 مهر 1400

فیلم زمین خوردن دخترانی که در پی محمدرضا گلزار می دوند

خبرنگاران : ویدئوی جنجالی هواداران دختر محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده مشهور که در پی او می دوند و زمین می خورند را ببینید!

25 مهر 1400

بازگشت به آغوش طبّ طبیعی

یک سؤال ممکن است در فکر انسان مطرح گردد و آن اینکه در زمان امام مهدی(ع) ـ که ان شاءالله در آیندة نزدیک شاهد ظهور موفور السرور آن حضرت باشیم ـ طب رایج چیست؟ البته پیشاپیش و قبل از مطالبی که خواهیم گفت با اطمینان خاطر اعلام می کنیم در آن دوران، که نقطة...

21 مهر 1400

یک تعطیلی دیگر!

حالا یک کتابفروشی دیگر، این بار در شیراز به جمع سایر هم صنفانش که به دلایل مختلف تن به تعطیلی دادند، می پیوندد.

11 مهر 1400

اگر می دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می کردی؟ به چاپ چهارم رسید

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب کوچه، رمان اگر می دانستی تا کی زنده هستی، چطور زندگی می کردی؟ نوشته کلوئه بنجامین با ترجمه مهسا ملک مرزبان در انتشارات کتاب کوچه در کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسید.

4 مهر 1400

نارنگی های رنگ آوری شده سرطان زا است؟

تابستان هنوز تمام نشده مرکبات مازندران به بازار آمده است، مرکباتی که بعضی ها می گویند چون رنگ آوری می گردد سرطان زا است.

1 مهر 1400

اولین نمایش جهانی به من دست نزن در چهلمین جشنواره فیلم ونکوور

تهران (پانا) - فیلم کوتاه به من دست نزن به نویسندگی و کارگردانی آوازه شهنواز در چهلمین جشنواره فیلم ونکوور حضور دارد.

23 شهریور 1400

استاد عدالتی؛ ستاره نجوم ایران

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، محمدتقی عدالتی شعرباف، استاد دانشگاه فردوسی مشهد، ستاره شناس و محقق برجسته نجوم و اخترفیزیک 31 تیرماه سال 1324 در شهر مشهد به جهان آمد. پدرش شعرباف (نساج) و از خانواده های اصیل یزدی بود که به مشهد مهاجرت نموده...

20 شهریور 1400

پول ندارید؟! این ماه این تفریحات مجانی را در تورنتو از دست ندهید!

این روزها کسی مجانی شاید جواب سلامتان را هم ندهد! البته شوخی می کنیم هنوز انسانیت نمرده است! تابستان دارد به سرانجام می رسد. سپتامبرهای تورنتو تجربه ای به یاد ماندنی برایتان به همراه خواهد داشت! تا دیر نشده می توانید از آخرین روزهای تابستان در سفر خود...

15 شهریور 1400

با چهار دانشمند زن تاثیرگذار عصر حاضر آشنا شوید

تقریبا در هر صنعتی نه تنها توجه کافی به کار زنان نمی شود بلکه از آن ها قدردانی هم به عمل نمی آید. این امر در علم هم صادق است. با این حال تعداد قابل توجهی از دانشمندان زن در حال پیشرفت در حوزه هایی که اکثرا در سلطه مردان است، هستند.

11 شهریور 1400

افزایش 52 تخت اقامتی در فارس

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از افتتاح یک هتل آپارتمان در شیراز و افزایش 52 تخت اقامتی در استان اطلاع داد.

10 شهریور 1400

توصیه های مهم برای کاهش استرس داوطلبان کنکور

کیانی مقدم با اشاره به اینکه استرس زیاد موجب ایجاد اختلال در تمرکز و کاهش عملکرد داوطلبان می گردد، راه حل هایی برای حفظ آرامش و سلامت روان داوطلبان کنکور ارائه داد.

7 شهریور 1400

برون سپاری تمام خدمات شهرسازی قم تا خاتمه سال 1401

جانقربان گفت:در یک افق سه ساله تا سرانجام سال 1401 باید کل خدمات شهرسازی و معماری قم برون سپاری گردد.

6 شهریور 1400

طراحی دکوراسیون آشپزخانه حرفه ای مخصوص آشپزهای حرفه ای ، عکس

آیا شما هم قصد دارید دستی بروی دکوراسیون آشپزخانه حرفه ای خود بکشید تا راحت تر در آن کار کنید؟ سالی که در آن قرار داریم مدهای بسیار جالبی در تزیین آشپزخانه پدیدار شده اند که می توانند به درون هر دکوراسیونی راه پیدا نمایند. آشپزی در فضایی که گرمای و حس...

4 شهریور 1400
تعداد: (307)