تسهیل در اعطای مرخصی به دانشجویان خواجه نصیر ، شهریه ترم دوم دانشجویان بازگردانده شد

به گزارش مجله آیرخ، معاون اقتصادی و اداری دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی گفت: به دلیل شرایط ایجاد شده، بحث مرخصی دانشجویان را تسهیل کرد، دانشجویانی که جزء کمیسیون موارد خاص بودند مرخص بدون سنوات داده و شهریه ها برگشت داده شد.

تسهیل در اعطای مرخصی به دانشجویان خواجه نصیر ، شهریه ترم دوم دانشجویان بازگردانده شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

عبدالمجید خرسند، معاون اقتصادی و اداری دانشگاه خواجه نصیر در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد بازگشت شهریه دانشجویان گفت: دانشگاه خواجه نصیر به دلیل شرایط ایجاد شده، بحث مرخصی دانشجویان را تسهیل کرد، دانشجویانی که جزء کمیسیون موارد خاص بودند مرخص بدون سنوات داده و شهریه ها برگشت داده شد.

وی اضافه نمود: حتی در مورد نوبت دوم نیز دانشگاه مساعدت های ویژه ای را برای دانشجویان داشت و شهریه ها را در حد حضور از دانشجویان دریافت کرد.

معاون اقتصادی و اداری دانشگاه خواجه نصیر خاطر نشان کرد: در بحث مرخصی ها، تقریبا بخش زیادی از شهریه ها بازگشت داده شد و 50 درصد کاهش درآمد در ترم گذشته از محل شهریه ها داشتیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1373

به "تسهیل در اعطای مرخصی به دانشجویان خواجه نصیر ، شهریه ترم دوم دانشجویان بازگردانده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیل در اعطای مرخصی به دانشجویان خواجه نصیر ، شهریه ترم دوم دانشجویان بازگردانده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید