فیلم زمین خوردن دخترانی که در پی محمدرضا گلزار می دوند

به گزارش مجله آیرخ، خبرنگاران : ویدئوی جنجالی هواداران دختر محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده مشهور که در پی او می دوند و زمین می خورند را ببینید!

فیلم زمین خوردن دخترانی که در پی محمدرضا گلزار می دوند

محمدرضا گلزار از چهره های پرطرفدار در کشورمان است. محمدرضا گلزار در هنرهای مختلف استعداد خود را نشان داده است. چندی پیش حضور محمدرضا گلزار در یکی از شرکت های سامسونگ با استقبال عجیب مردم همراه شد. در این فیلم هم می توانید شدت توجه و علاقه دخترانی که طرفدار محمدرضا گلزار هستند را ببینید. جالب است که بعضی از دختران طرفدار محمدرضا گلزار از شدت دویدن به زمین می خورند.

حالا که بحث هواداران محمدرضا گلزار و رفتار عجیب آنها داغ شده یه ویدیو ببینید از رفتار عجیب تر هوادارانش که در پی او می دوند و زمین می خورند و باز ادامه می دهند !

بعضی ها همه این اتفاقات را نمایش می دانند، ولی ما می گوییم این ها نمایش نیست اما از پیش معین شده است. یعنی اطلاعایه و تبلیغ می نمایند که فلان ساعت محمدرضا گلزار در فلان مکان حضور دارد، خب او هم طرفدار دارد نمی توانیم منکر این شویم تجمع می نمایند و بعد طی حرکات نمایشی در میان آنها مانور می دهد و از وسط جمعیت عبور می نماید. یعنی اگر نمایشی باشد، نمایش این است که او از میان جمعیت عبور کند و حاشیه ایجاد کند.

جنجال هواداران محمدرضا گلزار

مدتی قبل ویدیویی منتشر شد که در آن با چند طرفدار دهه هشتادی محمدرضا گلزار مصاحبه می شد که اگه او در جهان نبود چه می کردند. اشکل هایی که این دختران با شنیدن این جمله ریختند سوژه رسانه ها و کارشناسان شد.محمدرضا گلزار قطعا هواداران زیادی دارد، خیلی زیاد !و اینکه دختران و حتی پسران زیادی هستند که برای آنها اشک می ریزند در آن شکی نیست بدون هیچ نمایشی... اما موضوعی که مطرح می گردد کارگردانی این محبت و طرفداری ست. اینکه یک مرکز تجاری راه بیندازی و اطلاعیه بدهی که در این شرایط بدون رعایت پروتکل ها به خیابان ها بریزند و ابراز محبت نمایند آنجاست که بحث و حاشیه ها شروع می گردد.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2005

به "فیلم زمین خوردن دخترانی که در پی محمدرضا گلزار می دوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم زمین خوردن دخترانی که در پی محمدرضا گلزار می دوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید