مرمت زمین های چمن مصنوعی

به گزارش مجله آیرخ، رضا نیکنام- برای ترغیب بیشتر شهروندان به ورزش و همچنین حفظ سرانه های ورزشی منطقه18، زمین های چمن مصنوعی فرسوده همه محله ها مرمت می گردد.

مرمت زمین های چمن مصنوعی

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

برای ترغیب بیشتر شهروندان به ورزش و همچنین حفظ سرانه های ورزشی منطقه18، زمین های چمن مصنوعی فرسوده همه محله ها مرمت می گردد.

معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه18 با بیان این مطلب گفت: کارشناسان در بازدید میدانی از محله ها ضمن آنالیز وضعیت زمین های چمن مصنوعی نسبت به شناسایی زمین های معیوب و فرسوده اقدام و با اولویت بندی نسبت به مرمت، بازسازی و تجهیز آنها اقدام می نمایند.

عباس فرشادیان ادامه داد: در بازدید کارشناسان شهرداری منطقه18 تعیین شده که تعدادی از زمین چمن های فوتبال به دلایلی چون تغییرات آب و هوایی، نزولات جوی و البته سهل انگاری بعضی شهروندان در نگهداری از اموال عمومی شهر، کارایی خود را از دست داده و به محل های ناایمن ورزشی تبدیل شده اند. به همین دلیل مرمت و بازسازی این زمین ها در دستورکار معاونت فنی و عمران نهاده شد و به مرور زمان همه این زمین چمن ها دوباره احیا و فعال می شوند. از جمله این اقدامات می توان به بازسازی زمین چمن فوتبال واقع در شهرک امام خمینی(ره) اشاره نمود که به تازگی دراختیار شهروندان نهاده شده است.

به گفته فرشادیان، مدیریت شهری در این بخش از پایتخت 23زمین چمن مصنوعی در بوستان ها و مجموعه های ورزشی محله های هجده گانه و شهرک های بخش حریم ساخته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 602

به "مرمت زمین های چمن مصنوعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرمت زمین های چمن مصنوعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید