کشف 20 فقره سرقت موتورسیکلت

به گزارش مجله آیرخ، خبرگزاری خبرنگاران- سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 سارق موتورسیکلت که با همکاری یکدیگر 20 فقره سرقت مرتکب شده بودند، خبر داد.

کشف 20 فقره سرقت موتورسیکلت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، سرهنگ امیر هوشنگ امیری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در مقابل مجتمع های تجاری، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 112 ابوسعید قرار گرفت.

وی بیان داشت: با گسترش چتر اطلاعاتی و انجام تحقیقات محلی، سرنخی از حضور یکی از سارقان حرفه ای در سرقت ها، به دست آمد و ماموران کلانتری با شناسایی مخفیگاه وی، تردد سارق حرفه ای را تحت مراقبت قرار دادند.

سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: پس از چند روز مراقبت و کنترل فرد مظنون ماموران کلانتری پیروز شدند متهم را در حالی که با همکاری همدستش در حال سرقت یک دستگاه موتورسیکلت بودند، بازداشت و متعاقب آن در بازرسی از مخفیگاه آنان 2 دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف کردند.

این مقام انتظامی شرح داد: متهمان پس از مواجهه شدن با اسناد و مدارک موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 20 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند.

سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد: به هشدار های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت توجه داشته باشید و وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل مرکزی، سارقگیر، قفل پدال، قفل فرمان و قفل زنجیر مجهز کنید تا امکان سرقت از سارقان سلب شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1560

به "کشف 20 فقره سرقت موتورسیکلت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 20 فقره سرقت موتورسیکلت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید