اجیر کردن دزد برای دزدیدن کیف 400 میلیـونی دخترخاله

به گزارش مجله آیرخ، صاحب کمپ ترک اعتیاد که از رفتار های دخترخاله همسرش دلخور بود، با اجیر کردن دو موتورسوار نقشه سرقت 400 میلیون تومانی از وی را طراحی کرد.

اجیر کردن دزد برای دزدیدن کیف 400 میلیـونی دخترخاله

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، چند روز قبل فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که از کیف قاپی دو موتورسوار از زنی جوان حکایت داشت. بر اساس این فیلم دو زن جوان از مغازه ای خارج شده و قصد عبور از خیابان را داشتند که موتورسواری دو ترک از کنار آن ها عبور نموده و چند قدم آن طرف تر، موتورسیکلت متوقف و جوان ترک نشین از آن پیاده شد.

مردی با لباس های مشکی و ماسکی سفید و مشکی که تمام صورت او را پوشانده بود به سراغ یکی از زن ها رفت و کیف او را سرقت نموده و بلافاصله سوار بر موتورسیکلت شده و از محل متواری شد؛ تمام این اتفاقات در 27 ثانیه رخ داد.

پس از این سرقت، شاکی به پلیس اطلاع داد و مدعی شد 400 میلیون تومان در کیفش پول و دلار داشته است و بلافاصله پرونده ای در این خصوص در اداره آگاهی تشکیل شد. تحقیقات کارآگاهان پلیس و بازبینی تصاویر فیلم های مداربسته این احتمال را برای کارآگاهان مطرح نمود که این سرقت اتفاقی نبوده و با برنامه ریزی قبلی اجرا شده است. چرا که دزد فقط کیف یکی از زن ها را سرقت نموده بود. در ادامه تعیین شد این دو زن دخترخاله هستند و شاکی به تازگی از انگلستان به ایران آمده است. با احتمال نقش داشتن دختر خاله شاکی در این سرقت، تحقیقات روی این موضوع متمرکز شد و در ادامه سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد شوهر دختر خاله شاکی عامل طراحی این نقشه سرقت است.

اجیر کردن دو دزد

با هماهنگی های قضایی، مرد جوان که صاحب کمپ ترک اعتیاد است و همسرش بازداشت شدند. سروش، مرد جوان که خود را در برابر مدارک و شواهد پلیسی می دید در نهایت به اجیر کردن دو کیف قاپ برای انتقامگیری از دختر خاله همسرش اعتراف کرد. با اعتراف او دو دزد کیف قاپ نیز بازداشت شده و تحقیقات از آن ها ادامه دارد.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران عظیم با اعلام این خبر گفت: چندی قبل خبری به پلیس آگاهی رسید که سرقتی از یک خانم اجرا شده است. بلافاصله همکارانم وارد عمل شده و در آنالیز های اجرا شده در صحنه سرقت، متوجه مشکوک بودن رفتار های خانم جوانی شدند که به همراه شاکی در صحنه بود، با هماهنگی های قضایی و تحقیقات اجرا شده خانم جوان و سه همدستش دستگیر شدند. 4 میلیارد ریال ارزش اموالی بود که در کیف شاکی قرار داشت و از سوی کیف قاپان به سرقت رفته بود.

تبادل نظر با سردسته باند

چه شد که تصمیم به سرقت گرفتی؟

هدف ما سرقت نبود، من از دخترخاله همسرم کینه به دل گرفته بودم و می خواستم از او انتقام بگیرم.

برای چی از او کینه به دل گرفته بودی؟

دختر خاله همسرم ساکن انگلیس بود و زمانی که به ایران آمد خیلی از کار ها مثل خرید سیم کارت و تلفن همراه را نمی توانست انجام دهد. من و همسرم کار های او را انجام می دادیم که البته بیشتر همسرم این کار را می کرد، ولی بعد از مدتی متوجه شدیم که او به جای قدردانی از زحمات من و همسرم مانند خدمتکارانش با ما رفتار می نماید، این موارد باعث شد که کینه او را به دل بگیرم و به فکر انتقامگیری بیفتم.

نقشه سرقت چه بود؟

من در جریان رفت و آمد های او بودم و روزی که با همسرم برای انجام کاری به یکی از خیابان های شمال تهران رفته بود، تصمیم گرفتم نقشه انتقامگیری را اجرا کنم.

با موتورسواران اجیر شده برای سرقت چطور آشنا شدی؟

یکی از آن ها رفیق و بچه محل قدیمی ام است و دیگری هم دو سال قبل برای ترک به کمپ ترک اعتیادم آمده بود.

برای این کار چقدر گرفتند؟

هیچی، همه چیز رفاقتی بود.

با وسایل سرقتی می خواستی چکار کنی؟

تصمیم داشتم بعد از یک یا دو هفته کیف را برگردانم.

داخل کیف چه بود؟

سه گوشی تلفن همراه مدل بالا، پول و دلار و همینطور پاسپورت و مدارک دختر خاله همسرم بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1667

به "اجیر کردن دزد برای دزدیدن کیف 400 میلیـونی دخترخاله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجیر کردن دزد برای دزدیدن کیف 400 میلیـونی دخترخاله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید