انتقال رایگان مسلمان به استقلال؟ شرط ما 500 میلیون و تیموریان بود

به گزارش مجله آیرخ، به گزارش خبرنگاران، مصاحبه اخیر محسن مسلمان بازیکن سابق تیم ذوب آهن درباره درخواست استقلال برای جذبش در سال 1393 و در نهایت انتقالش به پرسپولیس بازتاب زیادی بین هواداران دو تیم پایتخت داشته است.

انتقال رایگان مسلمان به استقلال؟ شرط ما 500 میلیون و تیموریان بود

مسلمان در این گفتگو گفت سعید آذری مدیرعامل وقت ذوب آهن حاضر بود برای استقلال رضایتنامه را رایگان صادر کند ولی حضور در پرسپولیس مشروط به پرداخت پول از سوی این باشگاه به ذوبی ها بود.

سعید آذری که در حال حاضر مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان است، در واکنش به ادعای مسلمان به خبرنگاران گفت: اصلاً بحث انتقال رایگان مسلمان به استقلال نبود. شرط ما برای استقلال این بود که آنها باید مبلغ 500 میلیون تومان به علاوه آندرانیک تیموریان را به ذوب آهن بدهند. به نظرم اطلاعاتی که از سوی باشگاه استقلال به مسلمان داده اند، اشتباه است.

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: مگر من مرتضی تبریزی را رایگان از ذوب آهن به استقلال منتقل کردم؟ برای یک نیم فصل انتقال تبریزی به استقلال 1 میلیارد و 800 میلیون تومان از استقلال گرفتیم. شرط انتقال مسلمان هم به استقلال 500 میلیون تومان بود در کنار دریافت تیموریان. مکاتبات و اسناد این ادعا هم هنوز موجود است.

آذری در تشریح بیشتر این ماجرا یادآور شد: همان زمان امیر قلعه نویی سرمربی استقلال بود. او یک روز تماس گرفت و گفت که مسلمان را می خواهم. از قلعه نویی پرسیدم شرایط مالی شما برای جذب مسلمان چطور است. او هم تاکید داشت که باید با مدیرعامل باشگاه استقلال درباره مسائل مالی صحبت کنم.

وی اضافه نمود: وقتی با آقای افشارزاده مدیرعامل وقت استقلال صحبت کردم، همان دو شرط (500 میلیون تومان + جذب تیموریان) را به ایشان عرض کردم. اتفاقاً افشارزاده از بنده به خاطر آن درخواست دلخور بود. چیزی که مسلمان اخیراً ادعا کرده، واقعیت نیست و مسئولیت این صحبت با خودش است.

مدیرعامل سابق ذوب آهن درباره اینکه در یکی از مصاحبه های سال 93 خود اعلام کرده بود شرط انتقال مسلمان فقط همان 500 میلیون است و بحثی از تیموریان نبوده، گفت: ابتدا قصدمان همین بود اما با تصمیمی که در درون باشگاه گرفتیم، دریافت تیموریان را هم به شروطمان اضافه نمودیم. در نهایت مسلمان به پرسپولیس رفت ولی بعد از دو سال توانستیم در آن قضیه معروف حق رشد پولمان را از پرسپولیس بگیریم.

آذری ادامه داد: آقای افشارزاده (مدیرعامل وقت استقلال) می گفت مسلمان را رایگان به ما بدهید! احتمالاً بحث مسلمان درباره انتقال رایگانش به استقلال از همین جا نشات می گیرد و او ادعا و درخواست استقلالی ها را عنوان می کند. اگر قرار بود بازیکنی را رایگان به استقلال بدهم، برای مرتضی تبریزی هم همین کار را می کردم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1478

به "انتقال رایگان مسلمان به استقلال؟ شرط ما 500 میلیون و تیموریان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال رایگان مسلمان به استقلال؟ شرط ما 500 میلیون و تیموریان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید