این کاغذ دیواری ها خانه را کوچک و زشت می نمایند

به گزارش مجله آیرخ، اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و تماشا دیوارهای ساده و بی روح شما را اذیت می نماید از تاثیر کاغذدیواری در خانه کوچک غافل نشوید.

این کاغذ دیواری ها خانه را کوچک و زشت می نمایند

در این مطلب از خبرنگاران به معرفی کاغذ دیواری های نامناسب برای خانه کوچک می پردازیم. با انتخاب مناسب کاغذ دیواری خانه کوچک خود را بزرگ تر جلوه دهید.

راهنمای کاغذدیواری برای خانه کوچک

فضای پذیرایی یکی از فضاهای مهم خانه است که رفت و آمد در آن بالا است پس باید کاغذ دیواری مناسب آن خریداری گردد و در زمان انتخاب، دقت و سلیقه به خرج داد. حال اگر پذیرایی فضای کوچک و نقلی داشته باشد انتخاب طرح، رنگ و جنس کاغذ دیواری باید با دقت بیشتری انجام گردد. در ادامه به معرفی کاغذ دیواری هایی می پردازیم که خانه شما را کوچک تر نشان می دهند.

کاغذ دیواری با رنگ های گرم

رنگ در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق پذیرایی یا کاغذ دیواری برای اتاق خواب و هر فضای کوچک دیگری بسیار مهم است و در بزرگ تر و دلبازتر دیده شدن فضا تاثیرگذار است.

رنگ ها به سه دسته رنگ های گرم (قرمز، زرد، نارنجی و غیره)، رنگ های سرد (آبی، بنفش، سبز وغیره) و رنگ های خنثی (طوسی، سفید و غیره) تقسیم می شوند. رنگ های گرم فضا را همان طور که از اسمشان معین است گرم و صمیمی می نمایند و باعث می شوند فضای کوچک، کوچک تر دیده گردد.

کاغذ دیواری با رنگ های تیره

یکی از کاغذ دیواری های نامناسب برای خانه کوچک کاغذ دیواری با رنگ تیره است. رنگ های تیره می توانند به خوبی فضا را کوچک تر از آن چیزی که هست جلوه دهند. پس سعی کنید برای خرید کاغذ دیواری از رنگ های تیره استفاده نکنید تا بتوانید اتاق پذیرایی خود را بزرگ و دلباز جلوه دهید.

کاغذ دیواری با طرح شلوغ و درشت

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای فضاهای کوچک طرح و نقشی است که بر روی کاغذ دیواری ها حک شده است. خوب است بدانید که کاغذ دیواری با طرح های درشت، بزرگ و شلوغ، فضا را کوچک تر جلوه می دهد زیرا به چشم ما بزرگ دیده می گردد، اما کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده، مینیمال و کوچک باعث عمق دادن به فضا می شوند و سالن پذیرایی بزرگ تر دیده می گردد. برای اینکه خانه خود را بزرگ تر کنید به مطلب این پرده ها خانه شما را بزرگ تر نشان می دهند سر بزنید.

اگر یک سالن پذیرایی کوچک و نقلی دارید، برای اینکه فضا از طول عریض تر دیده گردد می توانید از کاغذ دیواری با طرح های افقی بهره ببرید. اما اگر فضا دارای سقف کوتاهی است باید از کاغذ دیواری با طرح های عمودی بهره ببرید تا ارتفاع پذیرایی بلندتر دیده گردد.

کاغذ دیواری مات

ما پیشنهاد می کنیم برای سالن پذیرایی کوچک از کاغذ دیواری با سطح مات استفاده نکنید. زیرا کاغذدیواری مات، نور را در فضا منعکس نکرده و باعث می گردد فضای شما کوچک و دلگیر گردد. بنابراین بهتر است از کاغذ دیواری هایی با رنگ براق بهره ببرید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی مخصوص اتاق خواب هستند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 15 مرداد 1401 بروزرسانی: 15 مرداد 1401 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2290

به "این کاغذ دیواری ها خانه را کوچک و زشت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این کاغذ دیواری ها خانه را کوچک و زشت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید