برنامه نردبان با موضوع هوش روی آنتن

به گزارش مجله آیرخ، برنامه نردبان به تهیه کنندگی ملیحه کاظمی با موضوع ارتقای هوش و با حضور کارشناسان تربیتی از رادیو سلامت پخش می گردد.

برنامه نردبان با موضوع هوش روی آنتن

به گزارش خبرنگاران، ملیحه کاظمی، تهیه نماینده برنامه نردبان در این باره گفت: آشنایی با مهارت هایی در دنیای گسترده هوش ها، باعث پرورش انسان متعادل می گردد. به همین دلیل رادیو سلامت برنامه ای با این موضوع روزهای سه شنبه روانه آنتن می نماید که ساعت 16 و 30 دقیقه پخش می گردد. اگر ما ابزارهایی را بشناسیم حتماً می توانیم منجر به ارتقای هوش در زمینه های متفاوت شویم، زیرا به غیر از هوش ریاضی، بقیه هوش ها با شناخت ابزار قابل ارتقا هستند.

وی ادامه داد: به همین دلیل گروه هدف ما در برنامه نردبان، خانواده ها هستند که چطور متوجه استعدادهای فرزندانشان شوند و هوش آنها را در همان حوزه مربوطه تقویت نموده و منجر به پیشرفت فرزندان شان شوند. همین موضوع باعث می گردد که در انتخاب رشته تحصیلی هم به خانواده ها یاری کند که چطور بچه هایشان را در این حوزه راهنمایی نمایند تا به پیروزیت بیشتری برسند. ما خانواده ها را مدیریت می کنیم تا انتخاب های پیروز تری داشته باشند و فرزندانشان را در راستا بهتری راهنمایی نمایند.

این تهیه نماینده اشاره نمود: در این برنامه کارشناسان تربیتی حضور دارند که می توانم به دکتر کامران شیوندی متخصص امور تربیتی اشاره کنم. همچنین گویندگی برنامه را حسام الدین ریاحی به عهده دارد. یکی از آیتم های برنامه به نام قلاب در ابتدای برنامه پخش می گردد و روایتگر داستان افراد پیروزی است که با شناسایی هوش شان توانسته اند به پیروزیت بالایی دست پیدا نمایند. همچنین در آیتم بازی، سعی می کنیم بازی های هوشی را به خانواده ها معرفی کنیم تا از این طریق متوجه استعدادهای فرزندان شان شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1812

به "برنامه نردبان با موضوع هوش روی آنتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه نردبان با موضوع هوش روی آنتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید