خانم های تپل و قدکوتاه چه مانتویی باید بپوشند؟

به گزارش مجله آیرخ، خانم های تپل و قدکوتاه در انتخاب مانتو با چالش بزرگی روبه رو هستند. بلندی، میزان، رنگ، طرح و عوامل دیگر مانتو می توانند در استایل شما تاثیر به سزایی بگذارند.

خانم های تپل و قدکوتاه چه مانتویی باید بپوشند؟

همه ما دوست داریم زیباتر دیده شویم و مورد توجه اطرافیانمان قرار بگیریم. هر خانمی در لباس پوشیدن باید به اندام و قد خود توجه کند و کاری کند که باریک و بلندتر به نظر رسد. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع مانتوهای مناسب خانم های تپل می پردازیم.

مقدار مانتو مناسب قد کوتاه و اندام تپل

مقدار، فاکتور خیلی مهمی برای انتخاب مانتو است. خانم های قدکوتاه و تپل باید حد امکان از پوشیدن مانتوهای گشاد دوری نمایند و لباس هایی بپوشند که درست مقدار تنشان است. البته پوشیدن مانتوهای چسبان و تنگ نیز توصیه نمی گردد.

رنگ مانتوهای مناسب خانم های تپل

استایل مونوکروم می تواند مناسب خانم هایی با این نوع اندام باشد. سعی کنید رنگ مانتویی که انتخاب می کنید، همرنگ و یا نزدیک به رنگ شلوار و باقی لباس هایتان باشد. رنگ های تیره نیز اندام را باریک و کشیده تر نشان خواهند داد پس سراغ رنگ هایی مثل مشکی، سورمه ای، سبز یشمی، آبی نفتی و غیره بروید.

بلندی مانتو مناسب قد کوتاه و اندام تپل

مانتوی بلند یا کوتاه؟ خانم های قد کوتاه و تپل بهتر است مانتوهای خیلی کوتاه نپوشند چون پاها پهن تر و چاق تر جلوه خواهند کرد. خانم هایی که این اندام را دارند بهتر از سراغ مانتوهای بلندتر و تک رنگ بروند تا اندام شان کشیده تر و باریک تر به نظر برسد.

یقه مانتو مناسب قد کوتاه و اندام تپل

برای اینکه تاثیر یک مانتوی بلند را بر روی اندامتان بیشتر کنید، سراغ مانتویی با یقه هفت بروید. تا می توانید از یقه های مربعی شکل دوری کنید چون بر روی پهنای اندام تان تاکید می نمایند. اگر به تیپ خود اهمیت می دهید به مطلب این رنگ لباس را بپوشید تا همه از تماشا شما شوکه شوند مراجعه کنید.

طرح مانتو مناسب قد کوتاه و اندام تپل

به شدت توصیه می گردد که مانتویی ساده و بدون طرح انتخاب کنید اما اگر از پوشیدن مانتوهای خیلی ساده خسته می شوید، می توانید سراغ مانتوهای راه راه عمودی بروید چون بر خلاف مانتوهای راه راه افقی، بر روی کشیدگی اندام تاکید دارند.

جنس مانتو مناسب قد کوتاه و اندام تپل

مانتوهایی را که از مقدار پارچه زیاد و کلفتی در آن ها استفاده شده است یا پف پفی است، نپوشید. این نوع مانتوها به حجم بدن اضافه می نمایند. در عوض مانتوهایی را با پارچه نازک و لطیف انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب با چند ترفند آسان لاغرتر از همواره به نظر برسید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 مرداد 1401 بروزرسانی: 10 مرداد 1401 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2284

به "خانم های تپل و قدکوتاه چه مانتویی باید بپوشند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "خانم های تپل و قدکوتاه چه مانتویی باید بپوشند؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم های تپل و قدکوتاه چه مانتویی باید بپوشند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید