دلخوری فردیناند از سولسشایر؛ کاش در تماس تلفنی جوابم را می دادی!

به گزارش مجله آیرخ، کاپیتان سابق تیم فوتبال منچستریونایتد از هم تیمی سابقش به این دلیل که دربرابر انتقاد او به نام یک کارشناس خویشتن داری نکرده ناراحت است.

دلخوری فردیناند از سولسشایر؛ کاش در تماس تلفنی جوابم را می دادی!

به گزارش خبرنگاران، از روزی که اولگنار سولسشایر هدایت منچستریونایتد را برعهده گرفته است، هم تیمی سابقش در این تیم حمایتی بی قیدوشرط از او داشته اند و هیچ یک به طور واقعی عملکرد سرمربی نروژی شیاطین سرخ را زیر سؤال نبرده اند. حتی با وجود ثبت 7 باخت در 11 بازی لیگ قهرمانان اروپا برای من یونایتد تحت هدایت سولسشایر، اغلب کارشناسان انگلیسی که اتفاقات خیلی از آنها هم سابقه بازی در منچستریونایتد را دارند، زبان به دهان گرفته و از موضعی ملایم تر برای نقد عملکرد او وارد شده اند.

هفته گذشته اما یکی از آنها، ریو فردنایند نتوانست خودش را کنترل کند و پس از باخت 2 بر یک منچستریونایتد در خانه یانگ بویز در دیداری که تیم منچستری جلو بود، به نوعی رفتار منفعلانه سولسشایر در قبال تیمش را زیر سؤال برد، البته او به خاطر یک برداشت اشتباه این کار را انجام داد؛ وقتی که تصور می کرد که کریستیانو رونالدو در حضور سولسشایر به خودش اجازه داده است که از کنار زمین تیم را هدایت کند. او گفت که اگر جای سرمربی منچستریونایتد بود به رونالدو می گفت برود سر جایش روی نیمکت بنشیند و در کار او دخالت نکند.

سولسشایر هم اما ساکت ننشست و پاسخ اظهارات فردیناند را داد و گفت: ریو دوباره همانطور که خودتان هم می دانید درباره چیزهایی اظهارنظر کرده که واقعاً از آنها بی خبر است. حضور رونالدو در کنار من در محوطه فنی نه برای دستور دادن به بازیکنان بلکه برای اعتراض به تصمیم داور بود که به بازیکن خطا کننده روی نمانیا ماتیچ کارت زرد نداد. هم رونالدو هم برونو فرناندز به خاطر تعصبی که نسبت به تیم دارند، ناگهان از کوره دررفتند و من آنها را کنار خودم دیدم.

دفاع سولسشایر از خودش و شفاف سازی درباره اشتباه بودن ادعای فردیناند به مذاق کارشناس شبکه BT Sport انگلیس خوش نیامد و او هم به جای سکوت ترجیح داده که به کشمکش لفظی با هم تیمی سابقش ادامه دهد.

او گفت: من زمانی که اوله را ببینم، او را در آغوش می گیرم. دستش را می فشارم و به او می گویم گوش کن مرد، من این ها را فقط از سر علاقه ام به تو می گویم. من عاشقت هستم. خودت می دانی که دوستت دارم. من بزرگترین طرفدار اوله هستم. همه چیز تا قبل از اینکه من آن حرف ها را بزنم بین ما خوب بود. من در منچستریونایتد با هیچ کسی خصومت ندارم. من این باشگاه و افرادش را دوست دارم. گاهی اوقات در بحبوحه اتفاقات یکسری چیزها گفته می شود که اشتباه است اما گوش کنید. راهش یک تماس تلفنی بود. فقط کافی بود گوشی را برداری و به من زنگ بزنی و بگوییریو، چه اتفاقی افتاده؟ چرا این حرف ها را زدی؟. حداقل اگر من بودم این کار را می کردم. با این حال من هنوز هم عاشق او هستم، از صمیم قلب دوستش دارم و وقتی ببینمش او را در آغوش می گیرم و رویش را می بوسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1985

به "دلخوری فردیناند از سولسشایر؛ کاش در تماس تلفنی جوابم را می دادی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخوری فردیناند از سولسشایر؛ کاش در تماس تلفنی جوابم را می دادی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید