سیلی آقا کریم هم روی کنعانی زادگان اثر ندارد!

به گزارش مجله آیرخ، کوین اسپیسی در فیلم 21 دیالوگی دارد که می گوید: تن ها چیزی که از بازنده بودن بدتر است، این است که آدم اشتباهش را قبول نکند. حسین کنعانی زادگان مصداق این دیالوگ است؛ کسی که نه تنها از اشتباهاتش درس نمی گیرد، بلکه اصرار به تکرار آن ها دارد. هنوز صحنه گل نخست ژاپن به ایران در جام ملت های 2019 فراموشمان نشده که کنعانی زادگان به جای دنبال کردن توپ، به سمت داور برگشت و پشت کردن به بازی همان و پر پر شدن آرزوی میلیون ها هوادار تیم ملی همان.

سیلی آقا کریم هم روی کنعانی زادگان اثر ندارد!

شاید تصور کنید همه بازیکنانی که در آن صحنه دیدار ایران و ژاپن، بازی را رها کردند، تا آخر عمر حسرت آن اعتراض نابجا را بخورند و دیگر به این شکل به داور اعتراض نکنند، اما این موضوع برای هرکدام از آن بازیکنان صدق کند، درباره کنعانی زادگان صدق نمی کند، چرا که مدافع ملی پوش پرسپولیس در دقیقه 37 بازی با فولاد پس از خطا روی شیمبا، همانند دیدار با ژاپن پشت به بازی کرد تا به کمک داور اعتراض کند؛ اتفاقی که باعث شد فولادی ها سریعا از طریق پاتوسی بازی را آغاز کنند و یک موقعیت خوب گل زنی به دست بیاورند که اگر بی دقتی شیمبا نبود شاید پرسپولیس بازنده دیدار مقابل فولاد بود و فاصله اش با تیم های سپاهان و استقلال کم می شد.

احتمالا باید به کنعانی زادگان یادآوری شود که عمر فوتبالی اش در سطح اول ایران و آسیا - که چند سالش را هم به خاطر کل کل های بی فایده هدر داده - کوتاه است و قرار نیست که هر سال مدعی لیگ باشد و هر چهار سال یک بار هم به نیمه نهایی جام ملت ها برسد. او باید اشتباهاتش را قبول کند و از آن ها درس بگیرد تا حداقل بازنده ای نادان به نظر نرسد. البته تجربه نشان داده که چک آقا کریم هم روی او کارساز نبوده چه برسد به حرف ما!

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1904

به "سیلی آقا کریم هم روی کنعانی زادگان اثر ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیلی آقا کریم هم روی کنعانی زادگان اثر ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید