مرگ کودک 2 ساله در کانال فاضلاب

به گزارش مجله آیرخ، تهران (پانا) - سقوط پسر 2 ساله به کانال روباز فاضلاب در شهرستان کارون منجر به مرگ این کودک شد.

مرگ کودک 2 ساله در کانال فاضلاب

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش ایران، در این حادثه دانیال نواصری که در منطقه درویشیه کوت عبدالله زندگی می کرد، به دلیل وجود فاضلاب های روباز ناگهان در آن سقوط کرد که باعث مرگ این کودک شد. پیکر این کودک بعد از دو ساعت جست وجو پیدا و بیرون کشیده شد.

همزمان با این حادثه شرکت آب و فاضلاب اهواز درباره مرگ این کودک توضیحاتی ارائه داد مبنی بر اینکه این کانال متعلق به شهرداری اهواز و برای دفع آب های سطحی در منطقه است که در موازات کانال دفع فاضلاب شرکت آبفا قرارگرفته است.

در ادامه این توضیحات عنوان شده است: کانال دفع آب های سطحی یادشده در حوزه خدمات شهرداری بوده که مراحل روپوش گذاری نیز از سوی متولی مربوطه صورت پذیرفته و به همین ترتیب بهره برداری از آن نیز در اختیار این نهاد است.

شهردار کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون گفت: علت مرگ این کودک که گفته می گردد بر اثر سقوط در جوی روباز در این منطقه اتفاق افتاده است، باید توسط مراجع قضایی آنالیز گردد. آرش دٌر به ایرنا بیان نمود: براساس آنالیز های انجام گرفته اعلام شده است که این کودک ظهر دوشنبه در زیر پلی که روی جوی روبه روی خانه این کودک برای تردد ایجاد نموده بودند گرفتار شده و فوت نموده است. با وجود این علت وقوع این حادثه و مرگ کودک باید مورد آنالیز قرار بگیرد تا نتیجه گیری نهایی انجام گردد. شهردار کوت عبدالله بیان نمود: پروژه ایجاد فاضلاب در این شهر همزمان با شهرستان اهواز در حال اجرا است تا به طور کامل جوی های روباز در این منطقه برچیده شوند.

سقوط بچه ها در کانال فاضلاب هایی بدون درپوش یا جوی های روباز در مناطق مختلف خوزستان هر از چندگاه خبرساز می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1672

به "مرگ کودک 2 ساله در کانال فاضلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ کودک 2 ساله در کانال فاضلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید