کنایه های تندوتیز قلعه نویی بعد از اشتباه داوری در بازی با پرسپولیس

به گزارش مجله آیرخ، امیر قلعه نویی بعد از شکست 3 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس گفت: به فوتبال و پرسپولیس تبریک می گویم. فوتبال خوب و درگیرانه بود. واقعا حق ما باخت نبود. در شرایطی که بازی دو بر یک دنبال می شد، صحنه خطا یک متر داخل محوطه جریمه پرسپولیس بود، اما داور اعلام نکرد. این رفتار ها با یک تیم شهرستانی با 300 هزار نفر جمعیت خوب نیست. فکر می کنم به غیر از دو توپی که به دیرک دروازه خورد و گل هایی که پرسپولیس زد، ما تیم بهتری بودیم.

کنایه های تندوتیز قلعه نویی بعد از اشتباه داوری در بازی با پرسپولیس

وی ادامه داد: در مجموع به 2 تیم خسته نباشید می گویم. ما از اشتباهات سهوی داوری اذیت می شویم. این اشتباهات بالای 15 امتیاز از ما گرفته است. هفته قبل پنالتی صددرصد اخراج ما را نگرفتند. در بازی با پدیده هم پنالتی ما اعلام نشد. انگار یک قانونی در فیفا آمده که فقط برای گل گهر است که نباید برای گل گهر به هیچ وجه و در هیچ شرایطی پنالتی بگیرند!

قلعه نویی در ادامه و در نشست خبری یادآور شد: اولا به فوتبال تبریک می گویم. هر چند جای تماشاگران خالی بود و بعد هم به پرسپولیس تبریک می گویم. به بازیکنان خودم خسته نباشید می گویم. من واقعا به نشست های خبری نمی آیم، اما به حدی ما را اذیت می کنند که مجبور شدم بیایم. همه این اتفاقات سهوی است، اما یک نفر به ما کمک کند. ما که گناه نکردیم! می آییم فوتبال خوب انجام می دهیم و روی اشتباهات فردی گل می خوریم، اما به بازی برمی گردیم، اما پنالتی ما را نمی گیرند. هفته های متوالی است که با ما این کار را می کنند. شاید بالای 10 پنالتی را به گفته کارشناسان برای ما نگرفتند. اگر چه کارشناسان هوای داوران را دارند و معمولا پنالتی های صددرصدی را می گیرند!

وی ادامه داد: فکر می کنم می خواهند از 10 قانون جدید از سوی فیفا رونمایی کنند که یکی این است که برای گل گهر به هیچ وچه پنالتی نگیرند. گفتند که بعد از این بازی اعلام خواهد شد. به هر کسی هم می گوییم می گویند چشم، اما سخت نگیرید! ما تا مرز سکته می رویم، ولی می گویند سخت نگیرید.

سرمربی گل گهر تاکید کرد: می خواهم یک کلمه را بگویم که شاید خوشایند نباشد، ولی واقعا اذیت می شویم. ما یک فیلمبردار داریم که به صورت آنلاین صحنه های مختلف را برای ما می فرستد و در این صحنه خطا درست یک متر داخل محوطه جریمه بود. حالا آقای خورشیدی می گوید اینطور ندیده، اما نمی دانم چرا توپ های ما را اینطور می بیند.

پنالتی پرسپولیس صددرصد درست بود، اما دقیقا مشابه پنالتی آن ها را برای ما نگرفتند. این دقیقا یکی از قوانینی است که فیفا اعلام خواهد کرد که برای گل گهر به هیچ وجه پنالتی نگیرند!

قلعه نویی درباره عملکرد تیمش در این فصل گفت: روزی که مسئولیت تیم را گرفتم، قول دادم که این تیم ثبات داشته باشد. این کار را انجام می دهیم، اما یک سری مسائل مانند اشتباهات فردی کمر تیم ما را می شکند. با این حال همه دوست دارند بازی های ما را ببینند. ما باختیم، اما یکی از بازی های قشنگ لیگ است. ما بازی های خوبی انجام می دهیم، اما معضل اشتباهات فردی و داوری است. شاید یک بچه 14 ساله هم روی گل اول اشتباه مدافع ما را انجام ندهد. به نظرم امروز حامد لک بهترین بازیکن زمین بود. اگر توپ های ما وارد دروازه می شد، به رجحان 4 بر 3 می رسیدیم. بازیکنان پرسپولیس دو توپ روی دروازه ما آوردند و سه گل زدند.

قلعه نویی درباره تمدید قراردادش با گل گهر و اینکه آیا از اشتباهات داوری خسته نشده است، گفت: ما یک توافق کردیم، اما باید جلو برویم ببینیم خدا چه می خواهد. اگر مدیران گل گهر به مدت سه سال بمانند، گل گهر قطب ورزش ایران به خصوص فوتبال می شود. سه شنبه آینده افتتاحیه آکادمی باشگاه است و مطمئنا گل گهر تبدیل به قطب فوتبال ایران می شود.

او درباره اینکه آیا از سمت دروازه بان ضربه نخورده است، گفت: این اشتباهات برای هر بازیکن بزرگی در دنیا رخ می دهد. حقیقی تلاش می کند و در تمرینات بسیار خوب است، اما امسال انتظار های ما را برآورده نکرده است.

سرمربی تیم ملی درباره تمدید قرارداد اسکوچیچ و قرعه کشی انتخابی جام دنیای اظهار کرد: اجازه دهید در این باره صحبت نکنم، اما این تیم شایستگی این را دارد که با افتخار صعود کند و حتی در جام دنیای هم از گروهش صعود کند. بازیکنان ما به خصوص در پنجاه متر رو به جلو عالی هستند و در جام دنیای شادی را به این ملت بیاورند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1880

به "کنایه های تندوتیز قلعه نویی بعد از اشتباه داوری در بازی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه های تندوتیز قلعه نویی بعد از اشتباه داوری در بازی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید