روایت ماجدی از بازی های محبت آمیز تیم ملی، درگیری در هیات رئیسه و گلایه اینفانتینو

به گزارش مجله آیرخ، سرپرست فدراسیون فوتبال می گوید کارهای اجرایی فدراسیون طبق روال انجام می گردد و فقط مسائل اقتصادی به جای مانده است.

روایت ماجدی از بازی های محبت آمیز تیم ملی، درگیری در هیات رئیسه و گلایه اینفانتینو

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال پس از برگزاری جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال در واکنش به به حد نصاب نرسیدن این جلسه اظهار کرد: بحث حد نصاب جلسات نیست. هیات رییسه قوانینی دارد. در رابطه به تیم ملی که جزو کارهای اجرایی تیم ملی است، طبق روال پیگیری می گردد. روابط بین الملل پیگیر بازی های محبت آمیز تیم ملی است. برنامه ریزی های تیم ملی با مدیر تیم ملی یعنی حمید استیلی و آقای رضاییان است. کارهای تیم ملی المپیک انجام می گردد. تیم ملی نوجوانان هم راهی مسابقات کافا است. کارهای اجرایی روی زمین نمانده و فقط مباحث اقتصادی مانده است. این هفته قرار است که پرداختی به ما داشته باشند تا ما یاری های همکاران و تیم هایمان باشیم.

او اضافه نمود: آقای اسکوچیچ درخواست تمدید با مربیان قبلی داشته است. تا زمانی که قرارداد بازی محبت آمیز امضا نگردد، از نظر من هیچ بازی محبت آمیز ای انجام نشده است.

سرپرست فدراسیون فوتبال در واکنش به خبر درگیری اش در جلسه هیات رئیسه این فدراسیون گفت: جالبی این ماجرا این است که تمام کسانی که اینجا هستند، سال ها با ما کار نموده اند. این کارهای پوپولیستی و زرد است که بعضی رسانه ها انجام می دهند. عکس هفت، هشت سال پیش من را برای این ماجرا گذاشته اند. گفته اند قندان پرت نموده ام بعد از آن طرف کتک هم خورده ام.

ماجدی درباره شایعاتی مبنی بر ناراحتی اینفانتینو در جلسه با ماجدی به خاطر کار غیراخلاقی یکی از همراهانش شرح داد: هیچ حاشیه ای نبوده و هیچ صدایی ضبط نشده است. قرار بود جلسه خصوصی باشد. به خاطر مشغله آقای اینفانتینو در آن سه روز که بالای 10، 15 جلسه داشتند، ما توانستیم بعد از قرعه کشی جام جهانی او را ببینیم. دوست عزیزی از خبرنگاران بودند که می خواستند ببینند چه خبر است که وقتی آقای اینفانتینو گفت به این شکل در جلسه نمی ماند، آن دوست عزیز هم رفت. اگر فکر می کنید تناقضی وجود دارد، حداقل از شخص خودم سوال کنید. با آقای اینفانتینو مذاکره خوبی داشتیم. این همه از جلسه عکس پخش شد اما هیچ کس نگفت که ما با اینفانتینو جلسه داشتیم، ایشان قول حل بلوکه شدن پول ها را داده اند. فقط راجع به مسائل حاشیه ای صحبت شد.

او درباره شرایط مدیریت تیم ملی امید بیان نمود: ما وقتی می خواهیم راجع به تیم ملی صحبت کنیم باید نظرات مختلفی بگیریم. این که یک نفر برود و بلافاصله نفر جدیدی بگذاریم، درست نیست. ما کمیته فنی ای تشکیل دادیم که یکسری گفتند غیرقانونی است اما این کمیته، مشاوران ما هستند. من سال ها در فوتبال هستم اما به خودم اجازه نمی دهم که یک نفر را با نظر شخصی انتخاب کنم. این عزیزان کوله باری از تجربه هستند که یا بازیکن ملی بودند یا 80 درصد مربیان ما مدرک A را از آقای محصص گرفته اند. پس انسان های کوچکی نیستند. 12 چشم و 6 عقل بهتر از یک عقل کار می نماید. ما آمدیم به فوتبال یاری کنیم که به یک جهت دیگری بردند.

ما در جلسه هیات رئیسه که تشکیل شد اما مصوبه نداشت صحبت کردیم که آیا از شما اجازه گرفتیم که اعضای کمیته فنی را بگذاریم یا نه. همه تایید کردند که این اعضا مشاور هستند. ما برای انتخاب سرپرست باید کسی را انتخاب کنیم که با کادر فنی همگونی داشته باشد. در حال حاضر آقای مهدوی کیا ایران نیستند. تلفنی یا به هر صورت دیگری با ایشان هماهنگ می کنیم. می خواهیم تیم با فضای آرامی راهی مسابقات گردد و اینطور نیست که کسی را بگذاریم که با کادر فنی هم خوانی نداشته باشد. زمانی که آقای مهدوی کیا قرارداد بستند زمان عزیزی خادم بود. ایشان و همکارانشان بدون این که قرارداد داشته باشند راهی تاجیکستان شدند. در ادامه هم به آلمان رفتند و حضور نداشتند. زمانی که بنده و همکارانم کار را برعهده گرفتیم، خودمان قرارداد را تنظیم کردیم. درست است که پول نداده ایم اما ان شاءالله وقتی به تهران برگردند مبلغی یا درصدی به آن ها پرداخت می کنیم. البته مربی خارجی تیم امید دریافتی داشته است.

ماجدی درباره به نتیجه نرسیدن پرونده شکایت شهر خودرو از پرسپولیس اظهار کرد: ارجاع مسائل برعهده ماست اما صدور رای به ما مربوط نیست. هرچیزی در اتوماسیون باشد، قطعا بلافاصله دستور می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2249

به "روایت ماجدی از بازی های محبت آمیز تیم ملی، درگیری در هیات رئیسه و گلایه اینفانتینو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت ماجدی از بازی های محبت آمیز تیم ملی، درگیری در هیات رئیسه و گلایه اینفانتینو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید