سومین گردهمایی قاره ای ورزشکاران آسیا برگزار گردید

به گزارش مجله آیرخ، نخستین روز از سومین گردهمایی قاره ای ورزشکاران آسیا در توکیو برگزار گردید. - اخبار ورزشی -

سومین گردهمایی قاره ای ورزشکاران آسیا برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، نخستین روز از سومین گردهمایی قاره ای ورزشکاران آسیا در توکیو، پایتخت ژاپن برگزار گردید. نمایندگان کمیته برگزاری بازی های المپیک 2020 ضمن آنالیز چگونگی حضور ورزشکاران در بازی های المپیک، گزارش کاملی در خصوص اقدامات اجرا شده برای میزبانی مطلوب این بازی ها ارائه دادند.

سعید حسنی پور نائب رئیس کمیسیون ورزشکاران در این مورد گفت: روز نخست این گردهمایی در خصوص شرایط حضور ورزشکاران در قبل،حین برگزاری و در انتها بازی های المپیک بحث و تبادل نظر شد و حتی در این باره از نمایندگان کمیسیون ورزشکاران دیگر کشور نیز نظر خواهی شد.

وی ادامه داد: کمیسیون وررزشکاران IOC و OCA به دنبال آنست تا با نظر خواهی از نمایندگان کشورهای دیگر شرایطی را ایجاد نمایند تا ملی پوشان در ایام برپایی بازی ها بدون کوچک ترین مشل و دغدغه ای بتوانند به تمرینات و مسابقات خود بپردازند. همچنین اعضای کمیته برگزاری المپیک 2020 ژاپن به ارائه گزارشی از اقدامات اجرا شده در خصوص برگزاری بازی ها پرداختند که در خصوص اقدامات اجرا شده و در دست اقدام موارد متعددی را اعلام کردند که بخش عمده ای از نشست روز نخست به این موضوع پرداخته شد. در ادامه کوجی رئیس کمیسیون ورزشکاران آسیا که قهرمان پرتاب چکش المپیک نیز هست به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های اجرا شده پرداخت. داورزنی: بازیکن تیم ملی نباید از جیب هزینه کند، ذهن ورزشکار نباید درگیر خوابگاه، غذا و تجهیزات باشد

سومین گردهمایی ورزشکاران آسیا طی روزهای سوم و چهارم آذرماه در توکیو برگزار و کیمیا علیزاده و سعید حسنی پور از سوی کمیسیون ورزشکاران در این نشست حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 178

به "سومین گردهمایی قاره ای ورزشکاران آسیا برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین گردهمایی قاره ای ورزشکاران آسیا برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید