شورش باشو؛ قائدی به فکری و وریا نه گفت

به گزارش مجله آیرخ، 13 روز از دیدار استقلال و سپاهان گذشته، اما مهدی قائدی همچنان در تمرینات تیمش شرکت نمی کند. بازیکنی که در این یکی دو فصل اخیر جزو بهترین های تیمش بوده و تاثیرگذارترین مهره استقلال به شمار می رود، اما معین نیست او با این غیبت طولانی در تمرینات تیمش چه هدفی دارد.

شورش باشو؛ قائدی به فکری و وریا نه گفت

اگرچه طی روز های گذشته رسانه ها به درستی به درخواست های قائدی از مدیران استقلال پرداخته اند، اما این بازیکن با استوری های عجولانه مطالب رسانه ها را رد کرده، اما وی از خود سوال نکرده وقتی نزدیک به 11 روز در تمرینات تیمش شرکت نکرده چه بهانه ای برای غیبت هایش دارد؟ با اظهارات این بازیکن بعد از بازی با نساجی کاملا مشخص است قائدی چه درخواستی دارد، اما ظاهرا این بازیکن جوان با مشورت برخی اطرافیان خود می خواهد بندی را به قراردادش اضافه کند که مدیرانش به هیچ عنوان راضی به گنجاندن آن در قرارداد وی نیستند.

قرارداد مهدی قائدی با استقلال در این فصل 900 میلیون تومان است که تا امروز 67 درصد آن را از باشگاه دریافت کرده است. در این بین وعده های مدیران قبلی که محقق نشده باعث شد تا مدیران استقلال تصمیم بگیرند مبلغ 2 میلیارد و صد میلیون تومان به قرارداد این بازیکن اضافه کنند تا مبلغ قرارداد وی به 3 میلیارد برسد. مسئولان استقلال تصمیم دارند از این رقم 500 میلیون روز شنبه (فردا) و 500 میلیون دیگر هم چند روز دیگر به حساب قائدی واریز کنند تا وی با ذهن باز در تمرینات شرکت کند، اما قائدی تا امروز به هر 3 درخواست مدیران استقلال پاسخ منفی داده و مدیر برنامه هایش را به جلسه فرستاده است.

مدیر برنامه این بازیکن فردی به نام مطوری است که به مسئولان استقلال از طرف قائدی اعلام کرده خواستار بند فسخ قرارداد به رقم 500 هزار دلار است. مسئولان باشگاه استقلال که همیشه در قبال بازیکنان و خواسته های آن ها بازنده هستند این بار با توجه به قرارداد قائدی تا سال 1402 با این باشگاه به درخواست این بازیکن پاسخ منفی داده و اعلام کردند به هیچ عنوان زیر بار این درخواست نمی فرایند مگر اینکه وی راضی شود بند فسخ قرارداد را به 3 میلیون یورو افزایش بدهد. آن ها به خوبی می دانند قائدی پیشنهاداتی دارد و می خواهد با این بند 500 هزار دلاری راحت از استقلال جدا شود به همین دلیل اعلام کرده اند فقط در صورتی که وی 3 میلیون یورو پرداخت کند می تواند این بند را به قراردادش به عنوان الحاقیه اضافه کند.

قائدی که اصرار مسئولان استقلال را دیده تا قرار دادن بند یک میلیون یورویی راضی شده، اما زیر بار 3 میلیون یورو نرفته است. از طرفی با توجه به قراردادی که وی با استقلال دارد باید در تمرینات شرکت کند و ظاهرا در این بین کاپیتان تیم استقلال هم با وی تماس گرفته، اما او اعلام کرده در تمرینات شرکت نمی کند. حتی شنیده می شود وی به درخواست سرمربی استقلال هم در تمرینات شرکت نکرده است.

با این شرایط مشخص است قائدی مسیری را طی می کند که در نهایت بازنده خواهد بود، زیرا این بازیکن نه بند جدایی در قراردادش دارد و نه اینکه بدون رضایت می تواند از این تیم جدا شود. او تا امروز 67 درصد از قرارداد فعلی اش را هم دریافت کرده و جای اعتراضی هم ندارد، اما با ادامه این فرایند و با غیبت های متعدد احتمالا با جریمه سنگین باشگاه و ورود به حواشی خود ساخته خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1692

به "شورش باشو؛ قائدی به فکری و وریا نه گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورش باشو؛ قائدی به فکری و وریا نه گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید