معرفی ساحل ریلی در کرابی

به گزارش مجله آیرخ، ریلی مکانی آرام، شگفت‌انگیز و زیبا در کرابی است و از بهترین جاذبه‌های کشور تایلند به شمار می‌رود. این ساحل درست در جنوب ساحل آئو نانگ (Ao Nang) قرار گرفته و بر دماغه‌ای سنگی قرار گرفته که تنها با قایق می‌توان به آن مراجعه کرد و به 4 بخش تقسیم می‌شود.

معرفی ساحل ریلی در کرابی

ساحل ریلی شرقی با سه ساحل دیگر در شبه جزیره‌ی ریلی تفاوت زیادی ندارد و محل زندگی خانواده‌ی شاه‌پسند و انواع پرندگان می‌باشد. همچنین قایق‌های‌ ماهیگیری نیز در آن به چشم می‌خورند.همچنین محل مخصوص پیاده‌روی زیبایی تا شمال این ساحل کشیده شده است. هتل رستوران‌های کمی در این ساحل به چشم می‌خورند که غذا‌های محلی و خوشمزه‌ای سرو می‌کنند.

ریلی غربی اصلی‌ترین ساحل در شبه جزیره‌ ریلی به شمار می‌رود. این ساحل 600 متر طول داشته و دارای انواع مغازه‌ها و رستوران‌ها است. راه مخصوص پیاده‌روی که در این ساحل وجود دارد، ساحل ریلی غربی را به ریلی شرقی متصل می‌کند. این راه پر از بانگالو بوده که برای اقامت مناسب هستند.

ساحل فرا نانگ که در نزدیکی ساحل آئو نانگ قرار دارد و عموما با این ساحل اشتباه گرفته شده، جنوبی‌ترین ساحل در شبه جزیره‌ی ریلی می‌باشد. این ساحل با 20 دقیقه سفر با قایق، از ساحل آئو نانگ قابل دسترسی است. همچنین با 10 دقیقه پیاده‌روی از ریلی شرقی به فرا نانگ در تور کرابی می‌توانید بروید. در ماه‌های نوامبر تا آپریل که ماه‌های شلوغ و پرگردشگر به شمار می‌رود.

احل تونسای در میان سواحل شبه جزیره‌ی ریلی، کم‌تر شناخته شده است و به وسیله‌ی صخره‌ها از ساحل ریلی غربی جدا شده و به ادامه‌ی آن به جنوب می‌رسد. این ساحل که بین دو صخره‌ی آهکی واقع شده، هنگام پایین پودن آب، پیاده قابل دسترسی است. ساحل تونسای علاوه بر داشتن رستوران‌ها و هتل‌ها، به داشتن محل مناسب برای شنا و اسنورکل به شمار می‌رود.

انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 676

به "معرفی ساحل ریلی در کرابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی ساحل ریلی در کرابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید