ممبینی: کلیه مسابقات ورزشی 10 روز لغو شد، امیدوارم تا زمان مجمع فدراسیون فوتبال، کرونا ریشه کن شود

به گزارش مجله آیرخ، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با تصمیم مسئولان وزارت ورزش و جوانان از امروز کلیه مسابقات ورزشی به مدت 10 روز تعطیل خواهد بود.

ممبینی: کلیه مسابقات ورزشی 10 روز لغو شد، امیدوارم تا زمان مجمع فدراسیون فوتبال، کرونا ریشه کن شود

به گزارش خبرنگاران، هدایت الله ممبینی در خصوص تعویق مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده است که کلیه مسابقات ورزشی از امروز(دوشنبه-5 اسفندماه) به مدت 10 روز تعطیل خواهد بود و بعد از این مدت نیز اگر لازم باشد تصمیمات جدیدتری اتخاذ خواهد شد.

وی در خصوص اینکه مسابقات تا چه زمانی تعطیل خواهد بود، گفت: در این خصوص باید وزارت بهداشت اظهارنظر کند و به نظر من شاید این مدت حتی طولانی تر نیز باشد. در حال حاضر موقتا اعلام شده است که کلیه مسابقات ورزشی به مدت 10 روز تعطیل باشد. امیدوارم مسئولان وزارت بهداشت اطلاعات دقیق تری را بدهند تا تصمیمات در این رابطه گرفته شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شرح داد: مسابقات از امروز لغو شده است و طبق تصمیم گرفته شده قرار بود مسابقات هفته گذشته بدون تماشاگر برگزار شود.

ممبینی در خصوص زمان اعلام نتیجه دیدار سپاهان و پرسپولیس عنوان کرد: کمیته انضباطی باید در این خصوص جلسه برگزار کند و بعد از دریافت گزارشات در این خصوص تصمیم گیری کند.

وی در خصوص امکان لغو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: هنوز در این خصوص تصمیمی گرفته نشده است و تا 25 اسفندماه همچنان زمان زیادی داریم و امیدوارم تا آن زمان بیماری کرونا ریشه کن شده باشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص شایعه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال در سال آینده گفت: شایعات در فضای مجازی زیاد است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 981

به "ممبینی: کلیه مسابقات ورزشی 10 روز لغو شد، امیدوارم تا زمان مجمع فدراسیون فوتبال، کرونا ریشه کن شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممبینی: کلیه مسابقات ورزشی 10 روز لغو شد، امیدوارم تا زمان مجمع فدراسیون فوتبال، کرونا ریشه کن شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید