نانسی پلوسی رسما از بایدن حمایت کرد

به گزارش مجله آیرخ، برنی سندرز یکی از نامزد های حزب دموکرات نیز پیشتر حمایت خود را از جو بایدن اعلام کرده است.

نانسی پلوسی رسما از بایدن حمایت کرد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای خبری نیویورک پست، رئیس مجلس کنندگان آمریکا روز دوشنبه (8اردیبهشت) از نامزدی بایدن از حزب دموکرات حمایت کرد و گفت که او می تواند در هدایت آمریکا در برون رفت از بحران ویروس کرونا کمک کند.

نانسی پلوسی در یک کلیپ ویدئویی گفت: درحالی که آمریکا روبرو با (بحران) ویروس کرونا است، جو می تواند تنها صدای عقل و نجات دهنده ما از مسیری روشن برای خارج از ساختن از این بحران باشد.

پلوسی دراین پیام ضبط شده ویدیوئی ضمن اشاره به تجربه جو بایدن در تصویب قوانین مربوط به مراقبت های مقرون به صرفه و سرمایه گذاری مجدد در سال 2009 میلادی افزود: زمانی که ملت آمریکا با یک روکود بزرگ روبرو شد، این جو بایدن بود که با حس مسئولیت، قانون احیا (اقتصادی) را به اجرا گذاشت و باعث نجات و بوجود آوردن میلیون فرصت شغلی در آمریکا شد.

وی ادامه داد: من افتخار می کنم که از جو بایدن حمایت کنم، رهبری که تجلی امید، انگیزه، ارزش ها، اعتبار و افتخار است؛ بنابراین گزارش تا پیش از اعلام حمایت نانسی پلوسی از نامزدی جو بایدن معاون سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا، ال گور، برنی سندرز و الیزابت وارن حمایت خود از نامزدی وی از حزب دموکرات حمایت خود را اعلام کرده بودند.

برنی سندرز سناتور سوسیال دموکرات آمریکا در 25 فروردین ماه 1399از همه دموکرات ها و آمریکایی ها خواست از کارزار انتخاباتی جو بایدن معاون اول رئیس جمهوری سابق این کشور حمایت کنند.

سندرز در آن زمان و در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی با جو بایدن گفت: امروز من از همه آمریکایی ها اعم از دموکرات ها، مستقلان و خیلی از جمهوریخواهان می خواهم که گرد هم آیند و از کارزار انتخاباتی تو که مورد حمایت من است، پشتیبانی کنند.

وی در ادامه گفته بود: ما باید برای شکست دادن کسی که از نظر من خطرناکترین شخص در تاریخ مدرن این کشور است، متحد شویم. این رئیس جمهوری تمام مشاوره های مربوط به این بیماری همه گیر را نادیده گرفت.

با توجه به همه گیری ویروس کرونا در آمریکا ادامه بر گزاری انتخابات مقدماتی درون حزبی دموکرات ها متوقف شد، اما بایدن با آنکه در هشت مرحله برگزاری این انتخاب ها توانسته بود یک هزار و 305 آرا هئیت نمانیدگان از حد نصاب یک هزار و 991 آرا هئیت نمانیدگان را به دست آورد با کنار رفتن تمامی نامزد های دموکرات اکنون تنها فرد باقی مانده و کننده مفروض این حزب در انتخابات 13 آبان ماه 1399 ریاست جمهوری آمریکا در برابر نامزد جمهوریخواهان است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1143

به "نانسی پلوسی رسما از بایدن حمایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نانسی پلوسی رسما از بایدن حمایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید