پیغام مجرد: رئیس جمهور آینده باید از تیم استراتژیست تا اجرا را با خود به قوه مجریه ببرد

به گزارش مجله آیرخ، یک عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار گفت: رئیس جمهور باید دارای توانمندی اجرایی باشد. بسیاری از کاندیدها هستند که حرف های زیبایی می زنند اما ایا با شرایط مالی حال حاضر و سیاست داخلی و خارجی می توانند کار خود را پیش ببرند یا خیر؟

پیغام مجرد: رئیس جمهور آینده باید از تیم استراتژیست تا اجرا را با خود به قوه مجریه ببرد

پیغام مجرد در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اصلی ترین چالش رئیس جمهور آینده رفع کردن مسائل مالی است. مردم تحت فشار مالی بسیار زیادی قرار گرفته اند و با این امید در انتخابات بعدی شرکت می نمایند که رئیس جمهور بعدی بتواند بار این مسائل را از دوششان بردارد.

وی یادآور شد:در تمام انتخابات، همیشه اقتصاد مورد توجه همگان بوده اما متاسفانه عملکرد خوبی در این حوزه نداشتیم.

مجرد ادامه داد: اصلی ترین پاشنه آشیل هر رئیس جمهوری این موضوع خواهد بود و او باید بر اساس مدیریت، توانمندی و استفاده از توسعه درونی جلوی آثار تحریم ها بیاستد. متاسفانه منشاء مسائل مالی ما در سیاست خارجی است و این چالش ها در هر دولتی تمدید می گردد.

رئیس شاخه جوانان حزب اسلامی کار گفت: همان طوری که معین است رئیس جمهور باید دارای توانمندی اجرایی باشد. بسیاری از کاندیدها هستند که حرف های زیبایی می زنند اما آیا با شرایط مالی حال حاضر و سیاست داخلی و خارجی می توانند کار خود را پیش ببرند یا خیر؟

وی اضافه کرد: بعضی از مسئولیت ما در حوزه مالی و سیاسی تئوریسین خوبی بودند اما در اجرا پیروز نبودند. بنابر این رئیس جمهور باید یک تیم قوی از تئوریسین تا مجری طرح در کنار خود داشته باشد. استراتژیستی که نتواند خودش طرحش را عملی و اجرا کند استراتژیست پیروزی نیست. حرف های انتخاباتی خیلی خوب است اما ایا در عمل یک کاندیدای انتخاباتی می تواند شعارهایش را اجرا کند؟

مجرد در خاتمه گفت: کاندیدای 1400 فضای بی اعتمادی و دلشکستگی مردم را در کنار سیاست داخلی و خارجی باید درک کند و برای رفع کردنش قدم بردارد. از سوی دیگر برای رسیدن به چنین رئیس جمهوری سابقه کاری کاندیدا را باید ببینم. در سابقه کاری و دستاوردهایش می توان دید که آیا او از پس قوه مجریه بر می آید یا خیر؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 1436

به "پیغام مجرد: رئیس جمهور آینده باید از تیم استراتژیست تا اجرا را با خود به قوه مجریه ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مجرد: رئیس جمهور آینده باید از تیم استراتژیست تا اجرا را با خود به قوه مجریه ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید