چرا کسی جلودار ارابه های مرگ نیست

به گزارش مجله آیرخ، تهران (پانا) - نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه چرا کسی جلودار ارائه های مرگ نیست، گفت آقایان در فضای انحصاری و غیررقابتی درب واردات خودرو را تخته نموده اند و برای مشتریان دست به نقد لاتاری راه انداخته اند.

چرا کسی جلودار ارابه های مرگ نیست

صدیف بدری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 6 بهمن ) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از وزیر کشور برای سفر به استان اردبیل گفت: آقای فاطمی امین؛ کشورمان در نرخ فوت حوادث رانندگی شرایط وخیمی دارد و هم ردیف با کشورهای عقب افتاده دنیا است.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فقط در سال گذشته علیرغم کاهش سفرها، تصادفات بیش از 15 هزار از هموطنانمان را به کام مرگ فرستاده است، کیفیت نازل خودروها سهم عمده ای در خلق این تراژدی تأسف آور دارد.

وی با اشاره به تصادف اخیر جاده بهبهان بیان کرد: خون های ریخته شده پای خودروهای بی کیفیت و بزک شده داخلی در جاده بهبهان، گواه عریان و عذاب آور این ادعا بوده است. چرا کسی جلودار ارابه های مرگ نیست؟

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: آقایان در فضای انحصاری و غیررقابتی درب واردات خودرو را تخته نموده اند و برای مشتریان دست به نقد لاتاری راه انداخته اند و به نام حمایت از فراوری داخلی حیات و ممات میلیون ها ایرانی را به بازی گرفته اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2193

به "چرا کسی جلودار ارابه های مرگ نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا کسی جلودار ارابه های مرگ نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید