کارت سوخت آزاد در جایگاه ها محدود شد ، هر جایگاه، یک کارت

به گزارش مجله آیرخ، کارت سوخت آزاد در جایگاه های سوخت کمیاب شد و حالا مالکان خودرو دردسر تازه ای را تجربه می نمایند. رئیس صنف جایگاهداران کشور باور دارد در هر سکو، یک کارت سوخت آزاد دارد. اما آیا مشکل سوخت گیری خودروها در جایگاه ها به درستی مدیریت شد؟

کارت سوخت آزاد در جایگاه ها محدود شد ، هر جایگاه، یک کارت

بیت ران - محمد فتح اللهی - اسدالله قلیزاده رئیس صنف جایگاهداران ایران می گوید هم اکنون به ازای هر سکو، به فراخور موقعیت جغرافیایی و اندازه فروش یک کارت سوخت آزاد وجود دارد. برای هر سکو موتور و هر سکو بنزین سوپر هم یک کارت سوخت آزاد موجود است.

قلیزاده باور دارد در نتیجه تصمیم جمع آوری کارت های سوخت آزاد در جایگاه ها، مردم بیشتر از کارت سوخت خود استفاده می نمایند. اما هنوز دلیل واقعی اجرای این تصمیم معین نیست.

ظاهراً قرار است از این پس مدت انتظار برای سوخت گیری در جایگاه ها بیشتر گردد. چرا که قبلاً مردم پس از اتمام سهمیه خود از کارت سوخت آزاد جایگاه ها استفاده می کردند.

اما حالا که تعداد آنها به یک کارت در ازای هر سکو رسید، قطعاً مدت زمان پرکردن باک خودروها بیشتر خواهد شد. این یعنی ماندن در صف های طولانی تر.

اسدالله قلیزاده مدیر صنف جایگاهداران کشور اظهار کرد: امید داریم با همدلی موجود مالکان و پرسنل جایگاه ها، این روند ادامه داشته باشد. طبیعی است که تغییر این عادت و به کارگیری کارت سوخت شخصی کمی زمانبر خواهد بود. ولی به مرور و با اطلاع رسانی های دقیق، می توانیم به تکلیفی که مصوبه مجلس معین کرد عمل کنیم.

مردم راضی هستند؟

رئیس صنف جایگاهداران ایران در اتمام صحبت های خود اعلام کرد که پس از اجرای این تصمیم، مردم تماس گرفتند و تشکر کردند. او گفت: طی روزهای اخیر آمار تماس های مردمی حاکی از همکاری خوب پرسنل و مردم دارد. کمترین شکایات را در این حوزه شاهدیم و اطمینان داریم که پیشنهادات و نقدها مردمی بسیار راهگشا است.

همه ما ساعات بسیاری در خیابان های شهر و در ترافیک روزمره سپری می کنیم. به طوری که اکنون باید سفرهای درون شهری، چند ساعتی زودتر از خانه خارج شویم.

حال تصور کنید فرایند سوخت گیری طولانی مدت هم به ساعاتی که قرار است در مسیر باشیم اضافه شد. رئیس صنف جایگاهداران ایران می گوید مردم از اجرای این تصمیم راضی اند و تشکر می نمایند. اما احتمالاً این حرف صد درصد درست نیست.

فراوری خودرو مشترک مالی میان سه خودروساز ایرانی استارت خورد

موتور ME16 سایپا و تفاوت های آن با TU5 پلاس ایران خودرو

شاهین پلاس با موتور 16 سوپاپ معرفی گردید / آنالیز فنی شاهین پلاس

پارس خودرو کادیلا با اولین موتور 16 سوپاپ سایپا رونمایی شد / آنالیز تخصصی

منبع: بیت ران
انتشار: 29 فروردین 1402 بروزرسانی: 29 فروردین 1402 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2410

به "کارت سوخت آزاد در جایگاه ها محدود شد ، هر جایگاه، یک کارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت سوخت آزاد در جایگاه ها محدود شد ، هر جایگاه، یک کارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید