8 حضور جهانی و یک جایزه ملی برای وقت نهار

به گزارش مجله آیرخ، به گزارش خبرنگاران، فیلم کوتاه وقت نهار به کارگردانی علیرضا قاسمی و محصول GlobeCSF در ادامه حضور در جشنواره های خارجی در ماه اکتبر و نوامبر به عنوان منتخب در جشنواره های مختلفی در کشورهای صربستان، کانادا، استرالیا و ایالت های نیویورک و مینسوتا آمریکا نمایش داشته است و دارد.

8 حضور جهانی و یک جایزه ملی برای وقت نهار

شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه Film Front صربستان از تاریخ 25 تا 28 اکتبر، سیزدهمین دوره جشنواره فیلم Hamilton کانادا از تاریخ 3 تا 11 نوامبر، هشتمین دوره جشنواره فیلم ایرانیان استرالیا از 18 اکتبر تا 18 نوامبر و جشنواره بین المللی فیلم St Cloud در ایالت مینسوتا از تاریخ 3 تا 10 نوامبر امسال میزبان نمایش فیلم کوتاه وقت نهار بوده و خواهند بود.

آخرین حضور این فیلم نیز در جشنواره Tallgrass ایالت کانزاس آمریکا بود. شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم Tallgrass از تاریخ 17 تا 21 اکتبر میزبان این اثر در بخش رقابتی خود بوده است.

جشنواره فیلم Vox Feminea نیز که به عنوان یکی از جشنواره های تخصصی زنان هر ساله در کشور کرواسی برگزار می شود امسال در 12 امین دوره برگزاری خود در ماه اکتبر میزبان این اثر به عنوان تنها نماینده ایران در این جشنواره بوده است. این جشنواره از تاریخ 3 تا 7 اکتبر در شهر زاگرب برگزار شد.

دیگر نمایش فیلم وقت نهار در ماه اکتبر مربوط به پنجمین دوره رویداد World of Film International Festival Glasgow در شهر گلاسکو انگلستان از تاریخ 4 تا 8 اکتبر و پنجمین دوره جشنواره فیلم Crown Hights در بروکلین نیویورک از تاریخ 18 تا 21 اکتبر بوده است.

همچنین این اثر در پی انتخاب در جشنواره فیلم هنر برای صلح در تهران در ماه سپتامبر پیروز به کسب جایزه ویژه دبیر جشنواره در بخش فیلمسازان جوان شد. جشنواره هنر برای صلح امسال در ششمین دوره برگزاری خود منتخبی از آثار مهمترین جشنواره های بین المللی را در بخش فیلم های کوتاه داستانی به نمایش گذاشت که فیلم کوتاه وقت نهار پیروز به دریافت جایزه ویژه دبیر از این جشنواره شد.

عرضه و پخش بین المللی این اثر به عهده مجموعه GlobeCSF بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 660

به "8 حضور جهانی و یک جایزه ملی برای وقت نهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 حضور جهانی و یک جایزه ملی برای وقت نهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید