جزئیات بسته های الحاقی بازی آلن ویک 2 و حالت نیو گیم پلاس آن تعیین شد

به گزارش مجله آیرخ، بازی الن ویک 2 (Alan Wake 2) چندی پیش عرضه شد و از زمان عرضه سر و صدای بسیار زیادی به پا کرد. این بازی توانست توجه منتقدان را با داستان قوی و جلوه های بصری بسیار زیبا به خود جلب کند ولی دارندگان کامپیوترهای شخصی را تا حد زیادی ناامید کرد. به علت اینکه سیستم مورد احتیاج این بازی بسیار بالا بوده و بسیاری از هواداران نمی توانند آن را تجربه نمایند.

جزئیات بسته های الحاقی بازی آلن ویک 2 و حالت نیو گیم پلاس آن تعیین شد

شرکت سازنده بازی الن ویک 2، شرکت رمدی (Remedy) است. شرکتی که سابقه بسیار خوبی در زمین ساختن عناوین داستان محور داشته و به همین علت در این بازی هم بسیار خوب عمل نموده است. شرکت رمدی اعلام نموده که برای پس از عرضه این بازی نیز برنامه زیادی دارد و میخواهد از این بازی به برترین نحو پشتیبانی کند. در نتیجه این شرکت جزئیاتی از دو بسته الحاقی بعدی بازی الن ویک 2 منتشر نموده است.

اولین بسته الحاقی این بازی چشمه های شب (Night Springs) نام داشته و در اوایل سال 2024 میلادی عرضه خواهد شد. این بسته الحاقی در دنیای یکی از برنامه های تلویزیونی جریان داشته و شما باید در نقش کرکترهای مختلف در این سریال بازی کنید. این بسته الحاقی یک روند داستانی و شخصیت پردازی بسیار جالب خواهد داشت که توجه کاربر را جلب خواهد نمود.

بسته الحاقی دوم، خانه کنار دریاچه (The Lake House) نام دارد. این بسته الحاقی تاریخ عرضه دقیقی ندارد ولی به نوعی ادامه داستان الن ویک 2 است. به این شکل که شما روند داستانی بازی را یک بار دیگر با الن یا ساگا (Saga) خواهید دید. در این بسته الحاقی شما وارد دنیای خاص بازی الن ویک شده و باید کوشش کنید معماهای موجود در آن را حل بکنید. از طرفی شما با دو ماجرای مختلف و دو کرکتر مختلف روبرو هستید که روند این بسته الحاقی را بسیار جالب می نماید.

حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) هم به بازی الن ویک 2 اضافه خواهد شد. نکته جالب اینجاست که این نیو گیم پلاس مانند موارد مشابه در بازی های دیگر است ولی به سبک رمدی تغییر نموده است. به این شکل که شما تمامی سلاح ها و توانایی های خود را حفظ خواهید کرد ولی روند داستانی بازی تغییرات زیادی خواهد داشت. در نتیجه کاربران اگر تصمیم بگیرند الن ویک 2 را یک بار دیگر بازی نمایند، با یک روند داستانی متفاوت روبرو خواهند شد. همینطور اینکه در کنار حالت نیو گیم پلاس یک سطح دشواری نو هم به بازی اضافه خواهد شد.

بازی الن ویک 2 یکی از عناوین بسیار مجذوب کننده سال جاری بود. این بازی یکی از برترین بازی های داستانی ساخته شده در تاریخ بوده که توانسته یک تجربه بسیار خاص را در اختیار کاربران قرار بدهد. بازی الن ویک 2 برای کنسول های نسل نهمی و کامپیوتر در دسترس است اما برای تجربه این بازی در کامپیوتر شما احتیاج به یک دستگاه بسیار قدرتمند خواهید داشت.

منبع: Destructoid

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 آبان 1402 بروزرسانی: 13 آبان 1402 گردآورنده: ayrokh.ir شناسه مطلب: 2473

به "جزئیات بسته های الحاقی بازی آلن ویک 2 و حالت نیو گیم پلاس آن تعیین شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزئیات بسته های الحاقی بازی آلن ویک 2 و حالت نیو گیم پلاس آن تعیین شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بسته های الحاقی بازی آلن ویک 2 و حالت نیو گیم پلاس آن تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید